Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki járt már Görögországban...

Aki járt már Görögországban Zakynthoson nyaralni, milyen idő volt? Ténylegesen hűvösebb van ott 5°-al mint pl Tolóban?

Figyelt kérdés
Görögország, nyaralás, Zakynthos, Toló, időjárás

2020. máj. 10. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel sziget, mindig van hűsitő szél
2020. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát mi idén oda mennék nyaralni a párommal június vége és július eleje közt. Tavaly Tolóban voltunk 35-37 fok volt. Meg néztük azt is most és az időjárás szerint ugyan abban az időben Tolóban 35-37fokok lesznek de Zákinthosban pedig 24-25fok. Ez valós lenne?
2020. máj. 10. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hosszú távú előrejelzes kb hókuszpókusz. ;-DD


Mi kb 10 éve voltunk ott, 25 foknál egészen biztosan melegebb volt júliusban!

2020. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz.. Bár 10 éve :o nem most volt. :) De azért nagyon szépen köszönöm a választ!
2020. máj. 10. 21:15
 5/8 anonim válasza:
Nem szeretnék kötözködni tényleg, de ÉN nem hiszem, hogy június/júliusban már biztonságos lesz utazni.
2020. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne arra számíts, hogy hűvös lesz. Éppolyan meleg, nyaralásra alkalmas idő van ott is, mint Görögország egyéb részein. Én pár éve a legelső turnussal jártam ott, június legelején, de már akkor is csodásat nyaraltam sok strandolással, pedig fázós vagyok.
2020. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ami egészen biztosan hasznos lenne a kérdezőnek, az egy időjárási oldal ismerete, ahol statisztikák és régebbi mérésadatok is elérhetőek, valamint egy alapos földrajztudás.

A statiusztikai adatok alapján láthatná, hogy a nyár az egész Földközi-tenger régióban kellemesen meleg (hiszen a tenger meleg, a napsütés sok). Egy szigeten pedig max a hegyvidék módsítja a klímát, ahova a nyaraló csak kirándulni menne fel.

De az idén a covid miat tnem valószínű, hogy a kérdezőnek a zakintoszi időjárás lesz a problémája.

2020. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyáron voltunk nem volt hívös
2020. máj. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!