Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy éves, korán lefekvő, jól...

Egy éves, korán lefekvő, jól alvó, de csendet szerető babával nyaralnátok egy légterű szobában?

Figyelt kérdés

#szoba #baba #légterű
2020. máj. 15. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Ranschburg Jenő azt tanította, hogy a szegény ember gyereknek azért jó, mert nem adatott meg neki a saját gyerekszoba. És ettől 6-8 éves koráig biztosan boldogabb.

De szerintem a te kérdésed nem is utazási, hanem simán rossz neveltetési.

2020. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem, a tiéd olyan jól nevelt és jó alvó, hogy simán beszélgetsz és filmet nézel mellette.
2020. máj. 15. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Kedves kérdező, nem akarlak sértegetni, de ha már most így állsz a gyerkneveléshez , elkéne gondolkoznod azon ,hogy miért is váltál gyereket.

Tudom hogy elcsépelt duma, de egy gyereknek odafigyelés ,törődés ,és mindenek előtt ANYAI SZERETET szükséges.

Egy gyerek áldozatokkal jár, és nincs olyan ,hogy én csak magamra gondolok.Felelős vagy azért a gyerekért.Ezért tegyél érte.

Az életet sok szemszögből lehet megítélni.

Van aki a félig telinek látja, még a másik félig üresnek.Gondolkozz el ezen...

2020. máj. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
48%
Nem.
2020. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Úgy érted, dehogy nem???
2020. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen jellegű út. Ha valami családi nyaralás és mindenki feleséggel, gyerekekkel van ott, akkor szerintem simán belefér egy baba. Lehet hogy másnál is lesz baba vagy pici gyerek, annak akkor ugyanúgy kell a nyugi. Sőt, este azért én is igénylem a csendet:D Ha valami baráti utazás ahova senki nem hozza a gyerekeit akkor eléggé nem jófejség vinni egy pici babát. Magad miatt se, a baba miatt se, meg a társaság miatt se.
2020. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, nem tudom miért pontoztak le.
2020. jún. 12. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!