Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mikor és hova utaztok majd...

Mikor és hova utaztok majd elsőként a járvány után?

Figyelt kérdés
A korlátozásokat elkezdték feloldani, sorra nyílnak meg újra a határok és a repülő járatok is. Mennyire mertek már utazni, mikor és hova mentek majd elsőként?

2020. máj. 25. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Mernék, de nem akarok, nem ez a fontos most.

Nem fogok sehova sem utazni.

Viszonylag közel élek az egyik határhoz. Élnek ismerősök a túloldalon. Őket meg fogjuk látogatni, de egyenlőre még nem lehet, hiszen csak kifelé szabad az út, hazautazás után még érvényben van a 2 hét karantén.

Ha munka miatt kell utaznom, akkor fogok utazni. Ez valószínűleg belföldi utazás lesz az utolsó negyedévben. Mivel az összes külföldi nemzetközi konferenciát és találkozót lemondták.

2020. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szeptemberben megyunk azsiaba
2020. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írországban élek, itt a legdurvábbak a korlátozások Európán belül, július 20-ig belföldön se szabad utazgatni. Augusztus elején elmegyek a hegyekbe egy hosszú hétvégére, külföldre talán majd októberben, de ha mégse, akkor szintén marad a belföld. Ennyire előre még nem gondolkodom.
2020. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már utaztam/kirándultam a hónapban (belföldön)

Külföldön évek óta nem jártam, idén sem terveztem, de nem a vírus miatt.

2020. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyaralásról nem szívesen mondanék le, idén teljesen véletlenül ez pont belföld, úgyhogy emiatt nem aggódom. Hogy külföldre megyünk-e valamikor augusztus-szeptember környékén, azt vlsz majd pár héttel előtte döntjük csak el.
2020. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jogosak a felvetések, a kérdés nagyon külföldet sugall, de belföldön is ugyanúgy érvényes a kérdés, hogy merre utaztok, hiszen a belföld az nem egy konkrét hely...
2020. máj. 30. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ukrajnába tervezek menni augusztus közepe-vége felé. Addigra, bízom benne, teljesen visszaáll a járvány előtti rend.
2020. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!