Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen munka való nekem, ha...

Milyen munka való nekem, ha igazi természetjáró vagyok?

Figyelt kérdés
Rajongok a természetért, az állatokért, legszívesebben mindent felfedeznék a világban. Eddig elég átlagosnak mondható munkáim voltak, de úgyérzem néha, hogy rossz helyre születtem ilyen szempontból. Nehéz elképzelni, hogy ebből a kis országból valahogyan eljutok odáig, hogy szabadon járhassak a világban de azért valahogy pénzt is keressek közben. Ilyenek nekem is eszembejutottak, hogy pl.természetfotós, vlogger. De ennyiben ki is merül az egész? Természetesen ezeket is szívesen csinálnám, és még előttem az élet, csak 20 éves vagyok. De nem akarok több időt pazarolni olyan dolgokra amiket nem élvezek. Végzettség szempontjából eddig még csak az érettségit tudhatom magaménak. Ha valakinek van ötlete, tapasztalata, ő is magára ismert vagy bármi, akkor szívesen olvasnék válaszokat.

2020. jún. 5. 13:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én például hoztam egy kompromisszumot az életemben. Az év nagyobbik részében végzem a kis polgári munkámat, évi nagyjából 50-60 napot meg utazom. Ez is elég élhető.
2020. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Uu, ez is jól hangzik. Nekem egyelőre van főnököm (bár szerencsére egész rugalmas), de egyéni vállalkozónak megyek 1-1,5 éven belül. Pont azért igazából, hogy mehessek mikor akarok, oda ahova akarok.😄
2020. jún. 5. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!