Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Anglia vagy USA? Hova lenne...

Anglia vagy USA? Hova lenne érdemesebb kiköltözni?

Figyelt kérdés
Magyarországról el szeretnék költözni és nem tudom a lehetőségeimet. Állatorvosnak tanulok de már csak egy év van hátra. Utána ki akarok költözni vagy angliába vagy USA-ba. Magyarországon nincsenek meg a jogaim a boldog élethez és szeretnék új dolgokat megtapasztalni. A családom nem fogad el úgy ahogy vagyok csak anyám de az is kis mértékben. Nincs vesztenivalóm ha kiköltözök barátaim sincsenek nagyon. A párkapcsolatom is véget ért. Pénzem van mert gyüjtödtem és saját házam is van amit vagy ki tudok adni vagy el tudom adni. De az mindegy is hogy miért akarok kiköltözni. Az a lényeg hogy hova. De magam sem tudom hogy hova lenne érdemesebb. Angliába is sok dolog vonz és USA-ba is. Szerintetek melyik a jobb? Melyikbe lehet jobban megélni pénzügyileg?

2020. jún. 16. 16:39
A kérdező szavazást indított:
Anglia
USA
28 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Ha érvénybe lép a Brexit, akkor UK-ba se lesz könnyű csak úgy kimenni, de talán még mindig egy fokkal könnyebb, mint az USA vízumkövetelményeinek megfelelni. Ha költözésen gondolkodsz, akkor jobb ha előbb ezeket a szabályokat nézed át, mert az tök mindegy hová akarsz kiköltözni, ha esetleg nem lesz rá lehetőséged.
2020. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
17%
Egyik szarabb mint a masik akkor mar inkabb ez a retkes orszag.
2020. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

2es válaszoló valószínüleg egy nyelvet se beszél és egy szakmája sincs:D

..és tipikusan megtestesíti a pesszimista visszahúzó magyar társadalmat

Azt hogy hova lenne érdemes menni , azt csak te tudhatod . Viszont Angliába sokkal könnyebb lenne .. sztem vágj neki , jó élettapasztalat lesz.:)

2020. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg egyik helyre sem egyszerű. USÁ-ba mondjuk kifejezetten lehetetlen is.

Egyáltalán ezekkel a szabályokkal tisztában vagy?

2020. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
22%
3. ket nyelven beszelek plusz egy kis latin es van egy PhD-m
2020. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#4 nem a jelnleg akarok menni hanem 1-1,5 év múlva
2020. jún. 16. 19:52
 7/33 anonim ***** válasza:
75%

És 1-1,5 év múlva lesz hirtelen zöldkártyád, vagy mi? :D

Neked tényleg fogalmad sincs, igaz?

2020. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Bocs de mi az a zöldkártya? Életembe nem voltam külföldön
2020. jún. 16. 19:57
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor így még viccesebb a kérdés, mint amilyennek eddig hittem. :D


Külföldön sem voltál még, de USÁ-ba akarsz költözni, azt pedig nem tudod, mi az a zöldkártya? Szép...


Az, kérlek szépen, olyasmi, ami nélkül 90 nap után úgy paterolnak haza, hogy csak lesel.

2020. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%
USA-ba lehetetlen UK megvalósítható bár a pontos szabályok még nincsenek tisztázva. De azt jó ha tudod hogy az itt szerzett állatorvosi diplomát egyik országban sem fogadják el.
2020. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!