Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova lenne erdemesebb?

Hova lenne erdemesebb?

Figyelt kérdés
En egy szlovakiai magyar lany vagyok,aki jelenleg lassan fel eve Angliaban el,es nyelvet tanul,dolgozik.Nulla angol tudassal jottem ki,most kozepfoku nyelvvizsgat tettem a nyaron.A kerdes az,hogy az osszegyujtott penzem tovabbi nyelv tanulasara szeretnem forditani.Minek lenne tobb ertelme folytatni az angolt egy uj helyen vagy elkezdeni spanyolul tanulni?A spanyol is vilagnyelv,es szeretnek kesobb spanyol nyelvteruletu helyen elhelyezkedni. Nemetul tanultam azt nem szeretnem mar folytatni,mert nem szerettem. A kerdes h hova menjek?Spanyol vagy Angol nyelvteruletre?

2017. aug. 28. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mi döntsünk a sorsodról? Ezzel az erővel egy pénzérmét is feldobhatnál...
2017. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak tanacsot kertem volna,de igaz lehet ermet dobok...
2017. aug. 29. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En mindenkepp spanyolra szavazok. 15 eve elek az Allamokban, meg Londonban tanultam angolul de mostmar banom, hogy anno suliban nem a spanyolt tanultam hanem a nemetet, amit en sem szeretek, mert a spanyolt itt a deli allamokban eszmeletlenul jol tudnam hasznalni. A spanyol szerintem a masik nagy vilagnyelv, oke, hogy valszeg tobb kinai beszel kinaiul a foldon, de erted hogy gondolom. Szoval mindenkepp spanyol!
2017. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!