Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Beck-reise...

Mi a véleményetek a Beck-reisen utazási irodáról? Anyáék kaptak egy levelet, bizonyos nyeremény utazásról.

Figyelt kérdés
Amelyben az áll, hogy a vezetékes telefon révén kisorsolták őket, Egyiptomi utazást nyertek... A nyereményt átvenni egy bizonyos bemutatón vagy min lehet. Kamu az egész? Mennyire ismert a Beck-reisen utazási iroda?
2010. aug. 1. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ezek a bemutatók arról szólnak, hogy ha veszel ott valamit, akkor esetleg megkapjátok az utat (szerintem ott is sorsolnak a vásárlók között) szóval nem adják ingyen.
2010. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk. Azzal a lendülettel a kukában landolt a levél:) hülyeség az egész.
2010. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy kamu lehet. Egy ingyen n
2010. aug. 3. 13:08
 4/5 A kérdező kommentje:
egy ingyen nílusi hajóút... Jobban utánajártam, és már hallottam tapasztalatokat is. Köszi!
2010. aug. 3. 13:09
 5/5 anonim válasza:

Tisztelt Kérdést feltevő!


Negatív vélemények ide, pozitív vélemények oda, a tény hogy a cég felszámolási eljárás alatt van tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat folytatása miatt.

A Gazdasági Versenyhivatal weboldalán, a cégközlöny weboldalán, a feketelista.hu oldalakon ez mind megtalálható.

Elvileg utakat már nem szervezhetnének, ennek ellenére honlapjukon aránylag friss utat kínálnak (2011. augusztus)

Ez hazánkban vajon bevett szokás? Ez már csak amolyan költői kérdés. Válaszolni nem kell rá, a választ mindenki döntse el maga.

üdvözlettel,

Kirschteuer Tünde

2011. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!