Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valóban kisorsolják a szállodá...

Valóban kisorsolják a szállodák a honlapjukon hírlevélre regisztrált felhasználók között a beígért nyeremény-hétvégéket?

Figyelt kérdés
Valaki nyert már így üdülést?
2011. máj. 16. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
kénytelenek kisorsolni. Egyébként meg meg is éri nekik. Gondolj bele, az hogy eltöltötök ott egy hétvégét, az a szállónak gyakorlatilag csak a rezsiköltségbe kerül, szerintem nincs 5 ezer Ft. De ha kiderülne, hogy nem sorsolják ki, akkor valószínűleg több látogatót is buknának, ami viszont százezres nagyságrendű bevételkiesés.
2011. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég meggyőző a gondolatmeneted. De szerintem csak többe kerül ez nekik, mint 5000 Ft, hisz sok helyen félpanziós ellátásról (többnyire svédasztalos, szóval annyit eszünk, amennyi belénk fér) + wellnessről is szó van.
2011. máj. 17. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó, az ötezret csak írtam :D De fenntartom, hogy jelentős a differencia. Különben pont a svédasztal egyáltalán nem kerül nekik többe, mert azt úgyis kirakják, a maradékot meg muszáj kidobniuk, ha nem akarnak egy fincsi köjál büntit :D
2011. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!