Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik az az ország, ahová...

Melyik az az ország, ahová szívesen elutaznál?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 18:09
A kérdező szavazást indított:
Japán
Kína
India
Egyiptom
Olaszország
Izrael
Amerikai Egyesült Államok
Mexikó
Brazília
Ausztrália
37 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül Japánban, Kínában és Egyiptomban nem voltam még, a három közül pedig Kínát választanám. De összességében az USA-t mondanám.
2020. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mexikoban Indiaban Egyiptomban es Kinaban voltam, mind a negybe lenne miert visszamenni akar tobbszor is. A tobbi orszag a listan nekem erdektelen, az usa es izraelt meg utalom.
2020. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Távol-Kelet soha nem vonzott, nem igazán tudom megmondani, miért. Latin-Amerika viszont mind földrajzilag, mind kulturálisan nagyon megfog. Indiáról sajnos nagyon sok rosszat hallottam olyanoktól, akik már jártak ott, ezért bár színes, izgalmas világ, mégsem keresném fel. A többi országba is ellátogatnék, de ha döntenem kellene például holnapi indulással, akkor Mexikót választanám uticélnak (az ottani rossz dolgok ellenére is).
2020. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül most USA a cél, de amúgy már voltam ott.
2020. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy igen fontos kérdés. (álmodoznak a prolik) XD
2020. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Olaszországba! Megszakad a szívem, de idén nem megyünk :( rohadt koronavírus
2020. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megvan a repjegyem Japánba. Még nem tudom, megvalósulhat-e akkor az út, amikorra eredetileg szerveztem. :(
2020. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olasz,Brazil,Egyiptom
2020. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Japánban, Olaszországban, az USA-ban és Ausztráliában már voltam úgyhogy a többi közül Kína.
2020. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
ÁÁÁ gyíkok vagytok! Ezek mind semik! Én biza jártam mán a hódon is, megg a marson is. husszonhatezer nyeven peszélek, veszíriggazgató vagyok.
2020. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!