Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen kellemetlen vagy rossz...

Milyen kellemetlen vagy rossz emlékeid vannak nyaralással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Előfordult már, hogy egy nyaralásod rosszul végződött, vagy félbeszakadt valami rossz dolog miatt, esetleg meghiúsult az utolsó pillanatban?

Ha igen, mi történt, és hogyan lett kompenzálva?



2020. júl. 6. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Minden nyaralasom/utazasom rosszul vegzodik, haza kell jonni, ennel roszabb nincs.
2020. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Párszor lekéstem járművet és gyorsan improvizálnom kellett, egyszer kiraboltak - kész szerencse, hogy a legfontosabb értékeim és irataim nálam voltak, minden más cuccomnak annyi volt, volt, hogy eltűnt a szállásadóm Airbnbn és ott helyben kellett foglalnom egyet, volt, ahonnan ágyi poloska csípésekkel jöttem haza.. Viszont csak pár negatív élményem volt sok sok utam alatt és még akkor is kiélveztem amennyire lehetett :)
2020. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabadjegyesként csoportosan utaztunk volna Kubába és eléggé a sor végére sikerült beállnunk a madridi átszállásnál. Nem fértünk fel a gépre és elég reménytelen volt a többi járat is, így végül egy gyors madridi városnézés után hazatértünk. Azóta sem sikerült eljutnom Kubába
2020. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ellopott útlevél, fosós/hányós vírus.

Két nappal előtte belénk jöttek és autót kellett bérelni (szüleimnek ugyanez, kb 3 km-el indulás után bedöglött a kocsi). Ilyen autós sztorink egyébként van még egy csomó, annó Daciával jártuk körbe Nyugat-Európát, Hollandiában kellett keresni neki szervízt. De később is mindig pont külföldön/nyaralás közben kaptunk defektet.

Egyszer rettenetesen leégtem, máskor hóátfúvás miatt az elakadt kocsiban éjszakáztunk.

A nászútunkon valami brutál összeget gomboltak le rólunk pluszban az autókölcsönzőnél, mert még nem voltam 25.

Tesóm kezére valaki rálépett magassarkúval, kolléganőm akkorát esett síeléskor hogy helikopteres mentésre volt szükség.

Ezek talán a legrosszabbak. A családban egy olyan eset volt, amikor előbb jöttek haza, a szüleim, amikor az egyik unoka kicsit korábban született a vártnál (belföldi út volt). Illetve a férjem egyszer a Balatonról elutazott egy temetésre.

2020. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegnap mentem volna nyaralni, de a vírus közbeszólt.
2020. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem volt pénzünk és végigsírtam az egész nyaralást.
2020. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!