Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Útlevél ellenőrzésnél megnézik...

Útlevél ellenőrzésnél megnézik az életkorodat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi ha én kiskorú vagyok (17 éves ) akkor a reptéren ha egy felnőttel vagyok aki nem hozzámtartozó akkor megkérdezik hogy miért vagyok vele kiskorú létemre?

2020. júl. 6. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Meg bizony.
2020. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy meg. Ez az egyik alap.
2020. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
meg elkérnek valami igazolást a nagykorútól, van valami két gondviselő által aláírandó felhatalmazás, amivel mehetsz.
2020. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te vagy az aki tegnap még az útlevelét akarta hamisítani?


Országa válogatja, hogy mik a kiskorúként való beutazás feltételei, a konzuli szolgálat honlapján utána tudsz nézni pontosan. Legtöbbször kell valamilyen írásos engedély a szülőtől vagy gondviselőtől.

2020. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A korodat persze hogy megnézik. Azt, hogy miért vagy azzal akivel mentél, vagy hogy jóváhagyták-e a szüleid, nem mindig kérik el, de mindenképpen legyen nálad egy beleegyező nyikatkozat. (Én Spanyolorszagba mentem nem rokon felnőttekkel, nem kérték 16L)
2020. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez bűzlik hét határról. Ha normális viszonyban lennél szüleiddel, semmi gond nem lenne, hogy aláírass velük egy papírt, hogy elengednek. 17 éves lány akar utazni nagyon jó indulatú felnőttel de a szülei ne tudjanak róla? Mi nem stimmel ezzel?
2020. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!