Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mikor a legolcsóbbak a szállások?

Mikor a legolcsóbbak a szállások?

Figyelt kérdés
Elszeretnénk menni nyaralni az 5 fős családommal (3 felnőtt egy 6 éves, 15 éves ) de nem tudom hova menjunk. Nyáron nem ideális nekünk mert dolgoznak a szüleim . Én inkább az őszi vagy téli hónapokra gondoltam. Ilyenkor olcsóbban lehet nyaralni? Mindenképp olyan helyre szeretnénk menni ahol melegebb idő van akár télen is. Kb max egy hétig szeretnénk nyaralni. Tudnátok ajánlani helyeket ahova érdemes elmenni és nem is drága? Egyébként megtehetnénk hogy elmegyünk drágább helyre de mivel most újítottuk a házunkat és sok pénzbe kerül így már nem költekeznénk annyira és hát 5 embernek egyébként sem valami olcsó, éppen ezért vagyok kíváncsi hogy melyik időszakban ideálisabb.

2020. aug. 1. 22:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és mindenképp olyan helyre szeretnénk menni ahol van tengerpart is.
2020. aug. 1. 22:15
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Szezon előtt és után.
2020. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Szezon előtt, szezon után
2020. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Télen!
2020. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

" Én inkább az őszi vagy téli hónapokra gondoltam. Ilyenkor olcsóbban lehet nyaralni?"


Télen telelni szoktak.

2020. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen célra egy hét mondjuk Tenerifén teljesen oké. Működhet Egyiptom vagy a jóval drágább Izrael, minden más messzebb van annál, semmint hogy egy hétre menjen az ember.
2020. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel, télen nincs iskola? Egyébként szeptemberben már olcsóbbak a szállások, de még bőven jó idő szokott lenni, voltam már ilyenkor Spanyol- és Olaszországban is. Fürdéshez teljesen jó idő volt.
2020. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!