Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 2 évig éltem Angliába de...

Qwertzuiop1234 kérdése:

2 évig éltem Angliába de tavaj hazaköltöztem jövőre vissza szeretnék menni van IN numberem minden csak félek hogy ha a türelmi időszak alatt nem megyek vissza jövőre már nem fognak kiengedni tudok valamit még tenni ez ügyben idén ?

Figyelt kérdés

#Anglia #Briex
2020. aug. 3. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi de ezt most írd le mégegyszer

Próbáltam értelmezni de semmi értelme

2020. aug. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen bocsi visszaolvastam és tenyleg elegge furan fejeztem ki magam

Szoval a lényeg hogy hazaköltöztem 2019 szeptembereben de jovore vissza szeretnek menni (2021) viszont attol tartok ha a turelmi idoszak alatt nem megyek vissza ami lejar iden december 31-en akkor jovore nem fogok tudni mar visszamenni a kerdesem pedig az hogy mivel eltem mar kint van-e valami lehetosegem arra hogy iden tegyek valamit ahhoz hogy jovore biztosan vissza tudjak menni

2020. aug. 5. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom akkor jövőre már pontrendszert akarnak bevezetni

Nézd a legjobb az ha írsz egy emailt a nagykövetségnek

2020. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BeefEater ***** válasza:
100%
Jelenleg úgy néz ki, hogy vagy idén jössz, vagy a pontrendszer rád is fog vonatkozni. Persze addig még változhat, de ha komolyan gondolod akkor még idén költözz.
2020. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták előttem

Utána már mindenkinél pontrendszer van

2020. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
December 31 előtt már itt kell élned ahhoz hogy az EU settlement scheme vonatkozzon rád. Az nem számít hogy 2 éve éltél itt ugyanis 2 évvel amúgy is csak pre settled statusra lennél érvényes de azt se kapnád meg mert nem éltél itt folyamatosan legalább 6 hónapot 2020 végéig tehát tulajdonképpen az a 2 év úgy hogy tavaly már haza költöztél már nem mérvadó. Én így tudom. Vagy vissza jössz december 31 előtt és akkor tudsz majd jelentkezni rá vagy majd az vonatkozik rád ami mindenkire aki újonnan jön majd be 2021be.
2020. aug. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!