Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Októberben szeretnék utazni...

Októberben szeretnék utazni Barcelonába. Jelenleg a repülőjegy 12-13. 000 Ft között mozog. Kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan időszak amikor az adott repülőjegy olcsóbb. Esetleg van e személyes tapasztalat, hogy mikor lehet jókat kifogni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 26. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most mit akarsz ennél olcsóbbat? Ha neked ez is sok akkor ne utazgass. Persze ki lehet fogni olcsóbbat, voltam már 6 forintért is de arra nem lehet alapozni egy utazást hogy majd megint lesz egy errorfare vagy csak egy nagyobb leakciózás.
2020. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez oda-vissza ennyi, akkor azonnal vedd meg. De irányonkénti árnak sem rossz
2020. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó ár, lehet hogy lesz olcsóbb, de erre ne alapozz.
2020. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég jó ár, pláne, ha retúr. Persze, nyilván előfordulhat, hogy egyszer kifogsz egy még olcsóbbat, de én nem kockáztatnék. Én anno 58 ezret fizettem egy oda-vissza jegyért Barcelonába (csak priorytivel, feladott poggyász nélkül!), csúcsidőn kívül (október vége, november eleje).

Szóval a 12-13 ezer forint bőven jó ár.

2020. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: és a jegyet szeptember elején foglaltam, tehát nem az utolsó pillanatban...
2020. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!