Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A FlixBus buszain van légkondi...

A FlixBus buszain van légkondicionáló?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 12:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#8.

"akkor se értem, minek egy napon belül három kérdést is indítani a flixbus-szal kapcsolatban..."

Azt senki sem kérdezte, hogy te mit nem értesz, bár az nyilvánvaló, hogy sok mindent nem értesz!


"Ennyire ne legyél már életképtelen!"

Nem én vagyok az életképtelen, hanem te, hiszen te vagy az, aki annyi mindent nem ért!


Lehet, hogy te nem vagy azzal tisztában azzal sem, de ez az oldal pontosan azért van, hogy az emberek kérdezzenek! Ha nem így lenne, ez az oldal nem létezne!

Szóval, ha neked probléma az, hogy emberek használják ezt az oldalt - akár kérdezésre, akár válaszolásra - akkor mégis minek használod?!


Semmi, de semmi közöd ahhoz, hogy hány kérdést teszek fel! Annyit teszek fel amennyit szeretnék és azt nem te fogod megszabni! Nekem sem és másoknak sem!


Egyébként sem indítottam 3 kérdést ma a FlixBusszal kapcsolatban.

2020. aug. 5. 18:07
 12/16 A kérdező kommentje:

#9, #10! Köszönöm szépen a személyes tapasztalataitokat!


Sajnos a weboldaluknak nem teljesen tudok hinni, mert olvastam egy cikket, ezt:

[link]


Ezért érdeklődöm inkább itt.

2020. aug. 5. 18:10
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Am ezt soha nem értettem, hogy miért hiszik az emberek a www.nemtaláljaagoogle.hu-nak ? Szerintem pont a tapasztalat átadása lenne ennek az oldalnak a lényege,hogy ha van valami ami nagyon sablonos akkor arra rákérdezel.
2020. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2 napja utaztam először velük, Spanyolországból Portugáliába. Tulajdonképpen egy sima távolsági járat volt, amire az alkalmazáson belül tudtam jegyet venni. Teljesen fapados, de tiszta volt. Amik itt akár Magyarországon mennek zöld flixbus festéssel, azok jóval modernebbek.
2020. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13. Vannak sajnos olyan "elemek", alakok itt, akiknek nem az a valódi célja, hogy segítsenek másoknak, hanem az, hogy másokat piszkáljanak.


De szerencsére kaptam itt már zseniális válaszokat is, mindenféle kategóriában!!!

Úgyhogy még nem adtam fel. 😉

2020. aug. 5. 19:59
 16/16 A kérdező kommentje:
#14. Köszi szépen!
2020. aug. 5. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!