Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik olyan légkondicionáló,...

Létezik olyan légkondicionáló, ami 10 fokos levegőt is képes kifújni magából?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a Midea-nak vannak "szuper hűtés" funkcióra képes splitjei, amelyekkel 17-18°C helyiséghőmérsékletet tudnak előállítani. Ehhez szerintem 10 fok környéki(vagy nagyon ahhoz közeli) kell legyen a távozó levegő hőmérséklete.
2020. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a gáz egy része megszökött a rendszerből, nálunk konkrétan jeget köpködött a klíma beltéri egysége. Mert a kondenzvíz ráfagyott a hőcserélő felületre. Nem tartom lehetetlennek a 10 fokot. De egy ehhez értő gépésszel beszélnék...
2020. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Vannak olyan gépek amelyek 2 C körüli elpárologtató hőmérséklettel dolgoznak. Speciális alkalmazásra léteznek ennél is hidegebb gépek, én találkoztam olyannal amelyik -30 C levegőt tudott kifújni magából (igaz nem volt egy olcsó gép). Aztól függ mire kell.
2020. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőházakban biztos. Gondolom, nem a sarki pláza lakossági klímái között kéne nézelődni, hanem valami ipariüzemi gyártónál.
2020. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Anyagilag lehet többet spórolnál a villanyszámlán ha a ráktérítő közelébe költöznél.

A legtöbb szervergépet is pont az ideális hőmérséklet miatt telepítik oda hogy gazdaságos legyen a hűtésük.

2020. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!