Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van-e olyan hely, ahová még...

Van-e olyan hely, ahová még akkor sem utaznál, ha fizetnék minden útiköltségedet?

Figyelt kérdés
Az utazás egy különleges élmény, de vajon van-e olyan része a Földnek, ahová még pénzért sem utaznál? Van-e olyan ország, amelyet nem ajánlanál meglátogatni senkinek sem?

2020. aug. 27. 20:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
90%

Hirtelen azt hittem, hogy én vagyok a 15-ös, aztán rájöttem, hogy nem is válaszoltam erre a kérdésre. :D

Én sem bírom a meleget.

2020. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
64%
Ahol turistak dagonyaznak udulotelepen, mint egy kulon rezervatumban, olyan helyre soha nem megyek.
2020. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak az üdülőtelep gusztustalan, hanem az összes strand is, ahol egymás testnedveiben hemperegnek a majmok egész nap.
2020. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
72%

@24 Attól függ, hogy mit jelent az összes útiköltség. Szomáliföldön jártam már, de az igazi Szomália eddig kimaradt, mert egyszerűen vagy 5-6 fegyveres testőrrel megy az ember vagy megölik, erre meg nagyon nincs napi nagyjából fél millió forintnyi dollárom. Ha lenne, mennék én oda is. Afganisztán dettó.


Ahova eddigi utak alapján nem szívesen mennék vissza az Moldova és Marokkó.

2020. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!