Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok bőrönd helyett?

Mit javasoltok bőrönd helyett?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy minden hétvégén 80kmt kell utaznom. A bőröndömben laptopot, pár ruhát, sok tankönyvet és füzetet kell cipelnem. Sajnos úgy megerőltettem a kezemet, hogy be is szereztem egy könyökalagút-szindrómát. Tudtok segíteni, hogy miben vigyem az ilyesféle cuccaimat? Esetleg ha tudtok küldeni linket egyes termékekről, azt megköszönném.

2020. dec. 5. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
hát ha nem akarod húzni, akkor hordhatod a hátadon. de az meg a vállaidat fogja húzni.
2020. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Bőröndnél nincs könnyebb mód. Tudod vinni kézben is? Vagy a hátadon? Ha igen, akkor tedd úgy. De sok cuccnál pár perc alatt el fogsz fáradni, de lehet csak másodpercek kérdése. 40 kilós bőröndöt is viszonylag könnyű a földön húzni. Ha nem az, akkor lehet rosszak a kerekei, vagy veled van valami baj. Ezt derítsd ki szerintem, ez jó megoldáshoz vezethet.

Amúgy meg szerezz egy ilyet: [link]

2020. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Esetleg egy nagy kerekű banyatank, az könnyebben húzható és nem rázkódik annyira, mint egy sima gurulós bőrönd.
2020. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kerekek nem bírják a terhelést
2020. dec. 5. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 vagy egy ilyet [link] majd viszi ő a hátán
2020. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vicces :D
2020. dec. 5. 22:25
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 mi a francot szállítasz hogy nem bírnák a kerekek???
2020. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Paczalos István ***** válasza:
100%

Szerintem, ha sok cuccod van, akkor érdemes egy jó minőségű, fémvázas hátizsákra átállni, vagy egy jó katonai hátizsákot beszerezni, ha nem a teljes ruhatárad hurcolod magaddal. Pl: [link]

Ez elég jó, málhazsák, és csomó más cucc hozzá kapcsolható. A 17"-es laptop elfér benne, a jól össze hajtogatott 1 heti ruhaneművel együtt, hacsak nem akarsz naponta háromszor átöltözni, és négy kabátot vinni. Mert ebben az esetben marad a 70 literes bőrönd.

2020. dec. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerimtem mindegy hogy hány km-t utazol ha a 80 km- t nem gyalog teszed meg hanem tömegközlekedéssel.

Gyakorlott utazó vagyok (nem túrázó). Ha a vállamon hordom a táskát akkor hamar elkezd fájni a hátam, ami mutatja is higy semennyire sem tesz jót a hátnak ha a vállon cipelsz nagy sújt, úgyhogy ezt kizárnám.

A hátadon jobb hordani, erre vannak jó túrs hátizságok amik kifelyezetten erre valók.

[link]

De ha csak az a célod hogy eljiss A-ból B-be tömegközlekedéssel teljesen felesleges a hátizsák is. Nem véletlenül találták ki a kerekes táskákat, bőröndöket. Nem terheli meg a hátadat, csak húzni kell, sőt most már 4 kerekű is van amit csak tolsz magad mellett. Én 10 kilóra kisebbet (kabin bőrönd) , 15-20 kilós sújhoz nagy bőröndöt használok. Nem tudom elképzelni hogy egy ilyen utazást nem bírnák a kerekek mivel pont erre találták ki.

Én a puhafedelest jobban szeretem mert tudok oldalra is pakolni.

[link]

Van még a gurulós sporttáska ami gyakorlatilag ugyanaz mint a bőrönd, csak sportosabb a kinézete. Ilyenem is volt, csak világosban nagyon szerettem.

[link]

2020. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!