Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozók, miket...

Külföldön dolgozók, miket szoktatok kivinni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Én a szemetet szoktam kivinni a ház előtti kukába.
2020. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Amikor hazalátogatok, általában a kedvenc boromból teszek el 2-3 üveggel (itt nem kapható), kapok pár csomag házi őrölt paprikát barátoktól, ilyesmiket szoktam, illetve hozok Szamos marcipánt a kollégáimnak. Csak kézipoggyászom szokott lenni, szóval túl sok dolgot nem pakolok, itt is van magyar bolt, ahol élek, így minden mást megkapok helyben.
2020. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
74%
Semmit....mert nem szenvedek abban a magyar tévképzetben,hogy külföldön nem lehet venni élelmiszert,vagy csak 10-szeres áron......és nem hiszem,hogy van olyan dolog a túrórudit leszamitva,amit ne lehetne megkapni.
2020. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én Angliában dolgozom.

Energiaitalból pl. olyan sokféle nincsen. Lehet csak én éltem rossz helyeken eddig, de friss és meleg kenyeret sem kaptam soha. Csak széttartósított, istentudja mióta polcon álló, papírvékony valamiket. Ráadásul fél kenyeret sem tudsz venni, csak ahogy a sorban van egészben.

Az egyéb innivalókból sincs akkora választék, mint otthon - kivéve az alkoholból.

Parizelt sem kaptam még soha, sem kiflit, sem sajtos pogácsát.

Még sorolhatnám

2020. júl. 20. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
4 Én Írországban élek, de éltem Angliában is, kaja szempontból kb. ugyanaz a két ország. Friss fehér kenyeret keress nagyobb lengyel boltokban, ahol van pékség, de a Lidl péksége is jó kenyereket árul. Energiaitalt nem iszom, de azt is találsz egy csomó kisebb etnikai üzletben. Kiflit lengyel boltokban gyakran láttam, parizerük és 2 sor polcnyi üdítőjük is van, ha arra vágysz. Ezekben a boltokban próbálkoznék a helyedben, minden nagyobb településen van egy csomó. Sajtos pogácsát pedig süss otthon, nem bonyolult, friss élesztőt is találsz a lengyel-orosz-bolgár-román boltokban.
2020. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!