Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit csinálnak ha beszökök a...

Mit csinálnak ha beszökök a megyébe (hobbiton) és elkapnak?

Figyelt kérdés
Ha valaha is ellátogatok Új-Zélandra, meglátogatom majd a megyét de fizetés nélkül mert 80 euro úgy ,hogy még csak Bilbo házába sem lehet bemenni, kicsit sok. Futni és rejtőzködni jól tudok de ha mégis elkapnának (úgy ,hogy lefognak mert kérésre megálni nem fogok), akkor mit kapok? Pénz bírságot?xd

2021. jan. 21. 20:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A belépő árából fogok kibérelni egy krossz motort amit a megye északi határánal fogok elrejteni. Így kb esélytelen ,hogy elkapnak. Mire kijönnek a rendőrök én már egy másik megyében leszek ;)
2021. jan. 21. 20:20
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Hogy mit kapsz? Golyót a lábadba, ha a helyi hatóság felszólítására nem igazolod magad.

Megéri?

2021. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen megéri, mert nem kapok golyót a lábamba. Nem egy börtönről beszélek. Tudod mi az a Hobbiton? Ha ki is hivnak rendőrt szerintem legalább fél óra mire kiérnének oda. Addig bőven el motorozok. Szerintem nem tudnának elkapni és nem is probálkoznának nagyon. Nincsenek felkészülve ilyen esetekre haha
2021. jan. 21. 23:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidd a magyarok hiret. Lopnak, potyaznak.
2021. jan. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Semmi. A korábban megszólaló okostojások hülyeségével ellentétben normális országban nem szokás minden szarságért letartóztatni, elhurcolni, lábon lőni másokat. Nem, még hisztizni sem fognak a magyarok híre miatt.
2021. jan. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Öltözz be hobbitnak,majd azt hiszik ott dolgozol.
2021. jan. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam a hobbitfaluban.


Most komolyan ha motort bérelni megéri neked akkor ugyanannyiért megvenni a belépőt sok?


Egyébként az sem biztos hogy Bilbo háza rendesen meg van csinálva, mert a legtöbb "háznak" csak az ajtaja van meg, esetleg mögötte egy tárolószoba de nincsenek megcsinálva. A Bilbo háznak is csak az ajtaját látni mert általában vagy zárva van vagy csak résnyire nyitva így nem látszik semmi.

2021. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legkreatívabb trollkérdés, amit valaha láttam.
2021. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kis bibi. Nézem a Google utcaképeit.

Nagy parkoló van sok, autóval. A kassza az út mellett, ahonnan busz visz. Mondjuk senkinek nem tűnik fel, hogy egy motor elszáguld ott, és pont a park felé.

De ott már csak szűk gyalogösvények vannak, ahol a látványosság is.

Elég feltűnő lennél.

2021. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz be Gandalfnak.
2021. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!