Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit csinálnak ha beszökök a...

Mit csinálnak ha beszökök a megyébe (hobbiton) és elkapnak?

Figyelt kérdés
Ha valaha is ellátogatok Új-Zélandra, meglátogatom majd a megyét de fizetés nélkül mert 80 euro úgy ,hogy még csak Bilbo házába sem lehet bemenni, kicsit sok. Futni és rejtőzködni jól tudok de ha mégis elkapnának (úgy ,hogy lefognak mert kérésre megálni nem fogok), akkor mit kapok? Pénz bírságot?xd

2021. jan. 21. 20:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A motort kb 500 méterre parkolnám le, onnan osonnék be xd Azért éri meg jobban nekem mert ennyi pénzért legalább 3 napra oda adják a motort, így tőbb mindenre tudom használni. A másik ok pedig én vagyok. Egyszerüen szeretem az izgalmat. Egy efajta "bűntényt" pedig nem tudok komolyan venni. Félre értés ne essék, nem vagyok rossz ember. Nem lopok csalok stb. Teljesen legálisan élek. Szerintem az ott dolgozok napját inkább feldobom egy ilyen történéssel. A helyükben élvezném azt ,hogy történik valami szokatlan és nem csak a szokásos teendőket kell végeznem :)
2021. jan. 22. 12:32
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem sokkal izgalmasabb, eltévedni a Fjordland national park-ban. Azt próbáld ki. Az a legszebb része az országnak.

Vagy mondjuk ha igazi Lord of Rings rajongó vagy akkor elmehetsz pl a Ngauruhoe hegyhez, ott forgatták a végzet hegyés, vulkanos jeleneteket. Én csak egy kisebb félnapos kört tettem ott de nagyon jó volt.

2021. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Esetleg miért nem öltözöl be Zsákos Frodónak? Frodót biztos szívesen látják... Csak arra vigyázz, nehogy Grímának öltözz be, mert véletlen lenyilaznak...


A viccet félretéve viszont nem hiszem hogy túl jó ötlet. Szerintem simán kifizettetnek veled pénzbírságot (vagy ha nagyon gázosak, le is csukhatnak). Tehát ha már úgyis elköltöd a pénzt, akkor inkább a belépőre költsd mint motorbérlésre... Viccesre fordítva a szót, nem hiszem hogy szívesen ülnél "A Kéttorony eleji Éomer helyébe".

2021. nov. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!