Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lejárt magyar útlevéllel,...

Lejárt magyar útlevéllel, haza engednek Ukrajnába?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja lejárt az útlevelem, Che országban dolgoztam és nem tudtam hamarabb haza menni mert nem volt elég munkás így marasztaltak , hogy maradjak továb míg nem jönnek újak.

Na most én kettős állampolgár vagyok és a lak címem Beregszász, ami Ukrajnában van.

Új útlevelet pedig csak 3 hét múlva kapok, de már nagyon honvágyam van és mennék haza. 😞


2021. febr. 2. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De akkor van valamilyen érvényes iratod? Igazolvány, Ukrán útlevél, vagy valami?
2021. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a helyi nagykövetséggel kellett volna felvenned a kapcsolatot a lejárt útlevéllel kapcsolatban. ukrán útleveled nincs?

amúgy a válasz nem, nem engednek át a határon lejárt okmánnyal

2021. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ukrán nagykövetségnél tudsz ideiglenes úti okmányt szerezni. Nem lesz ingyen, de legalább hazajutsz.
2021. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2021. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem !
2021. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már mint a magyar útlevelem járt le és jelenleg Magyarországon tartózkodom.

Van Ukrán útlevelem is.

De úgyebár amikor elindultam Che országba dolgozni, az ukránon az ukrán útlevelet adtam a magyaron a magyart.

Na most a magyar át enged a határon ha lejárt a (magyar útlevelem)? Mivel Ukrajnában lakom.

2021. febr. 2. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

*Csehország

miért nem használod az ukrán útleveled??

2021. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert azzal csak 3 hónapig tartózkodhatok külföldön.
2021. febr. 3. 10:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!