Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amerikából hazaköltözés hogyan?

Amerikából hazaköltözés hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


11 éve élek kint Amerikában, most úgy döntöttem hazaköltözöm, a kérdésem az volna hogy mire számithatok hazautazásomkor ?

a kint töltött éveim alatt ugye volt covid, én nem vagyok be oltva, ahhoz hogy repülőre ülhessek be kell oltatnom magam mindenképp ?



máj. 21. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi idő után még nem unod ezt a repülőre ülhetek meg nincs vakcina kérdéseket😂🤣?
máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért ? MÁs is ezen kattog állandóan vagy mi ?

én most irok ki először kérdést, de ha van más is ilyen elmeroggyant mint én, akkor tedd már ide a kérdését azt akkor megbeszélem vele. :) :D


Gondolom válaszolni nem tudsz a kérdésre mert akkor leirtad volna a vicces kis megjegyzésed mellé :D

máj. 21. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem foglalkozik az oltással. Eleve az utolsó tömeges oltások hatása is elmúlt már.
máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ötleted nem is lehetne, mint, hogy hazaköltözöl...
máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Thunderfairy ***** válasza:
46%
Ha van eszed akkor kint maradsz Amerikába.
máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már semmi a covidra emlékeztetne, simán lehet utazni.
máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem költöznék ide vissza, de te tudod.
máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te most komolyan az oltásokon aggódsz???


Most költöztettünk haza egy idős rokont Amerikából, a vakcina a legutolsó, ami érdekelt bennünket, volt kismillió dolgunk az ügyintézéssel.

máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!