Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A vonatozás miért fáraszt ki...

A vonatozás miért fáraszt ki ennyire?

Figyelt kérdés
Ma Kecskemétről szegedre majd vissza mentünk. Ez alatt annyira elfáradtam hogy futni nem bírtam. Mi történik ilyenkor?

2021. febr. 26. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Elengeded magad. Én ilyenkor figyelek valamerre, így a BP-Szegedet is simán kibírom.
2021. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet a rezgések tenetnek róla...


én 18 óra vonatozás után sem fáradok el.

2021. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Ha autóban ülök, és úgy utazok valahova akkor nem fáradok el, nem is alszom el, pedig ott is elengedem magam, de már 10 perc vonatozás után annyira fáradt vagyok, hogy mindig elalszom.
2021. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ilyen típus vagy. Van ilyen, én is ismerek olyat aki utál vonatozni és kicsit sem bírja.

Én viszont nagyon szeretem.

2021. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En alfoldi utazasnal meg tudnam magam olni szinte. De ha dombos, hegyes tajban utazom, kimondottan elvezek 10 orat is.
2021. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

1. tényleg lehet a rázkódás, rezonancia, stb. Volt egy barátom aki terhességei alatt sosem vonatozott, mert rosszul érezte magát a magzatai miatt. Lehet a rezgésben, remegésben valami. Ha a kocsi közepén ülsz akkor a főtartók lengése miatt, ha a kocsi végén, akkor a hordmű által átadott rezgés miatt. - Majd az angol tudósok kiszámolják...


2. Alföld.... na az tényleg kimerítő. Mész 3 órát és még mindig csak zöldet és kéket látsz... Nem csodálom, hogy a költők öngyilkosok lettek ezen a tájon.

Dunántúli gyerek vagyok és térdelve, keresztet vetve mondok imát miután Bajánál, vagy Dunaföldvérnál nyugat felé átevickélek a Dunán!

Az alföldet csak napi 1-2 liter pálinkával lehet elviselni!

2021. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
6-os, most járom az Alföldi Kéktúrát. Azt kell, hogy mondjam: aki nem találja meg az Alföldben az érdekességer és a változatosságot, az egyszerűen valamit rosszul csinál. Ennyi.
2021. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
#7 az Alföldben mi változatos? Hogy elvétve van 1-1 fa és semmi több?
2021. febr. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
76%
Azért mert még ha te ülsz is, ugyanúgy nagyon sok erő hat rád, ami ugyanúgy kifaraszt (még ha ezeket az erőket észre sem veszed.) az alföld meg tud szép lenni, nézzétek meg pl a Kiskunsági nemzeti parkot. Bár igaz vonattal sokkal izgalmasabb a hegyes táj. Illetve a Szeged - Budapest vonal meg nagyon elavult sajnos. Mind a vaganyok mind a vonatok nagyon régiek és lassúak.
2021. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Özet láttál?
2021. ápr. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!