Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki diákként tervez jövőre...

Valaki diákként tervez jövőre Amerikai táborba menni és utána utazni?

Figyelt kérdés
Bár idén nem vállaltam be, már most izgatott vagyok miatta. Örülnék ha beszélhetnék valakivel aki szintén tervezi :D

2021. márc. 8. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Ez egyrészt nem utazási kérdés, másrészt hol található az az Amerikai nevű tábor?
2021. márc. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 D. Brasco ***** válasza:
29%
Valaki biztosan tervezi.....
2021. márc. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 neincat ***** válasza:
59%
Én az évben megyek, ha gondolod beszelhetunk😊
2021. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Én is most mennék de nem tudom mi lesz belőle:(
2021. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
48%
Szia:) Én is jövőre tervezek jelentkezni, mert csak most hallottam erről a programról és mondom kapkodás is, meg vírus is...inkább maradjon jövőre. Írj nyugodtan ptiviben, nagyon örülnék, ha fel tudnám venni a kapcsolatot valakivel. Hátha olyat hallunk, amit a másik nem és tudunk egymásnak segíteni:)
2021. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
52%

Engem is nagyon érdekel ez a lehetőség és már tavaly szerettem volna menni de ugye korona...

Egy tábornak az oldalát néztem is, de nem találtam a vírussal kapcsolatban új infót arról,

hogy külföldieket is fogadnak-e.

2021. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem lepontozva de köszönöm szépen! Jelentkeztem már és meg is van a táborom, de az más kérdés hogy ki tudunk-e majd utazni.
2021. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én voltam kint 2019-ben. Mivel 27 vagyok, és már végeztem az egyetemmel, utolsó lehetőségem lenne idén kimenni. Szerintetek lesz rá esély?
2021. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8-as nem meselnel esetleg az elmenyeidrol? 😊
2021. márc. 10. 01:47
 10/15 anonim ***** válasza:
En egy zsidotaborban voltam anno majustol augusztus vegeeig.konyhan dolgoztam, ami fizikailag elegge megterhelo volt, es nem keveset csesztettek minket, a konyhafonok ki nem allt, komolyan mondom fiukent neha sirni volt kedvem. Keszuljetek fel, hogy sok a munka, ez taborfuggo, de atlagban napi 10-12 orat dolgoztunk azert. Ha meg nem volt sok munka, akkor takaritottunk. Amugy a tarsasag miatt megerte, de ezt sosem lehet elore tudni, hogy ki lesz. Nalunk alapbol jo volt a csoport. Összejottem egy mexikoi lannyal, akit kesobb meglatogattam Pueblaban. Heti 1 day off volt, amikor vagy a taborban pihiztunk, vagy valahova kirandultunk, walmartoztunk. Iden nyaron sajnos nem lehet majd kimenni a taborbol. Utana kb 12 napot utaztam a keleti parton, majd Floridaban. Vegul egy hetet voltam Mexikoban. Eletem legjobb nyara volt, de a tabori munka tenyleg szivas, kimerito, ea nincs igazan megfizetve.
2021. márc. 10. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!