Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki diákként tervez jövőre...

Valaki diákként tervez jövőre Amerikai táborba menni és utána utazni?

Figyelt kérdés
Bár idén nem vállaltam be, már most izgatott vagyok miatta. Örülnék ha beszélhetnék valakivel aki szintén tervezi :D

2021. márc. 8. 00:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lányom évfolyamtársa volt ilyen táborban.Egész idő alatt konyhán dolgozott, a nyelvtudása sem fejlődött. A tábor olyan helyen volt, hogy onnan nem tudott elmenni a kevés szabad idejében. Visszafelé fél napot tudott New Yorkban nézelődni a gép indulásáig. Nem érte meg kimenni.
2021. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez valtozo, en majdnem 3 hetet utaztam, olyanrol is tudok aki 2 honapot. Bizonyos magyaroknak pedig nem azert nem fejlodik az angoljuk, mert nem lenne ra lehetoseguk, de egesz idoben magyarokkal lognak.
2021. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12. Egy magyar sem volt kint akkor.
2021. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mar elore tudod mennyi idod lesz utazani es hazajonni szoval ezt a lanyod evfolyamtarsa rontotta el, hogy igy is elvallalta
2021. márc. 11. 01:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, aki tábor után rögtön hazament. Szerintem hacsak nem másod-vagy harmadéves táborozttó vagy, akkor azért annyira nem olyan sok pénz az, így a nagytöbbség utazásra költi. Azt már megértem, aki egymillió felett keres, és utazás helyett inkább félreteszi a keresett pénzt.
2021. márc. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!