Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy vagytok mostanában a...

Hogy vagytok mostanában a külföldi utazással? Mennyire mertek belevágni az utazásba?

Figyelt kérdés
Hogy is kezdjem..egy hét múlva véget ér a külföldi szakmai gyakorlatom, és most van egy kis félretett pénzem utazásra. Szüleimtől nem szívesen kérnék most kölcsön. Viszont kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre, tapasztalataitokra is? Megéri most tényleg spórolni, gyűjteni a jobb időkre, nyárra, vagy érdemes most rögtön belevágni egy utazásba? Európán belülre gondoltam, pl. Spanyolországba. Ami macera, hogy gyakran csak átszállással lehet eljutni a desztinációba, ahova egyébként közveten járat is menne normális időkben. Emellett attól is tartok, hogy mi van ha ott helyben elkapom a Covidot, és nem tudok visszajönni? Két hetet le kell ülnöm egy AirBnb-ben, vagy ilyenkor mi az eljárás? Egyáltalán állják a kinti kezelésemet? Sajnos az oltási rangsorban elég hátul vagyok, így az jelenleg nem opció.

2021. márc. 22. 18:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
46%
Nincs itt az ideje most az utazásnak. Rengeteg váratlan plusz költség merülhet fel, időben is nehéz tervezni, ráadásul most tényleg nincs arra szüksége az emberisègnek, hogy régióról régióra hurcolásszunk különböző vírusváltozatokat.
2021. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Igen, csak a tesztek annyiba keruknenek, mint a repjegy. Na meg ki tudja milyen intezkedest vezetnek be.
2021. márc. 22. 19:10
 3/33 anonim ***** válasza:
15%
Kint sem lehetnek nyitva a szálláshelyek! Nemcsak a hotelek-panziók, hanem SEMMILYEN! tehát airbnb sem!
2021. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
De most kulfoldrol beszelunk.
2021. márc. 22. 19:43
 5/33 A kérdező kommentje:
Sok orszagban nyitva vannak. Pl Spanyolorszagban tutira. De akkor helyfuggo gondolom.
2021. márc. 22. 19:44
 6/33 anonim ***** válasza:
73%

3: persze, egységesen minden országban...

Amúgy szerintem nem érdemes most utazni, egy csomó minden nincs nyitva.

2021. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Néhány helyre most nagyon megéri utazni de a legtöbb helyre nem. Mert a látnivalók nagyrésze zárva van. Persze ha pl Európán kívülre mész ott lehet több minden nyitva van akkor megerheti.
2021. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Anyagilag nem futja Europan kivulre. Ezert mondtam, hogy max egy Spanyolorszag ferne bele. Mimdenkepp valami tengerhez kozeli hely, ahol lehetoseg szerint az ettermek, barok nyitva vannak, ea nem kell karantenba vonulni.
2021. márc. 22. 21:15
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Mallorca
2021. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
.... de ott is bezár minden este....
2021. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!