Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy vagytok mostanában a...

Hogy vagytok mostanában a külföldi utazással? Mennyire mertek belevágni az utazásba?

Figyelt kérdés
Hogy is kezdjem..egy hét múlva véget ér a külföldi szakmai gyakorlatom, és most van egy kis félretett pénzem utazásra. Szüleimtől nem szívesen kérnék most kölcsön. Viszont kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre, tapasztalataitokra is? Megéri most tényleg spórolni, gyűjteni a jobb időkre, nyárra, vagy érdemes most rögtön belevágni egy utazásba? Európán belülre gondoltam, pl. Spanyolországba. Ami macera, hogy gyakran csak átszállással lehet eljutni a desztinációba, ahova egyébként közveten járat is menne normális időkben. Emellett attól is tartok, hogy mi van ha ott helyben elkapom a Covidot, és nem tudok visszajönni? Két hetet le kell ülnöm egy AirBnb-ben, vagy ilyenkor mi az eljárás? Egyáltalán állják a kinti kezelésemet? Sajnos az oltási rangsorban elég hátul vagyok, így az jelenleg nem opció.

2021. márc. 22. 18:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
76%
Na de most nem is lehet fürdeni... lehet vagy 15 fokos a tenger.
2021. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
47%
Ugy hogy mi pont most Kolumbiaban utazgatunk es a hazai hiszteria nyoma sincs itt. Az utazasnak pont most van itt az ideje mikor nincs tomeg. Nekunk ez mar a masodik masik kontinesre vivo utunk, es sokkal jobb mint a natha elott volt.
2021. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Mondjuk Kolumbiaban azert sincs "hiszti", mert mar csodbe ment volna az egesz orszag, ha tovabbra is zarva tartanak. Sajnos ez ott nincs jelenleg osszhangban az atoltottsaggal.
2021. márc. 22. 23:21
 14/33 anonim ***** válasza:
69%
Ja persze.... marhára hihető, h kolumbiában utazgattok 3s közben gyakorizol.... 😂😂😂 biztos nincs elég érdekesség, látnivaló... 😎
2021. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
53%
14.-s ha elhiszed ha nem Yopalban vagyunk, nincs itt semmi, ma jottunk ide es ez egy tranzit szallas mert holnap reggel megyunk a Los Llanosra. Amugy mar voltunk lent a folyonal, setaltunk a varosban, ettunk egy jo ebedet es ennyi. Ja es k. meleg van.
2021. márc. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszagon tenyleg nincsenek hirek a hiradokban? Ezek szerint...
2021. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
50%
Tehat Kolumbiaban meleg van. Ez viszont meggyozott. Pedig mar azt hittem, amit a BBC-ben latok, az igaz.
2021. márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
47%
Mese-mese-meskete....
2021. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
85%

Na, miután a szokásos kamuzók jól kitombolták magukat és offolták a kérdést, én azért válaszolnék érdemben:

Európán belül most nem nagyon éri meg utazni, mert közel sem lesz meg az az élmény, ami "normális időkben".

Sok hely, látványosság zárva van, ami meg nincs, az is bezár korábban. Éjszakai élet, szórakozási lehetőség úgy konkrétan 0.

2021. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

#19: jogos!


a németek is nyomják a híreket, hogy Mallorca-n nem kell teszt, és beindultak a turisták...

Csakhogy ott is kihalt sétányok vannak, egy csomó minden nem nyitott ki, de kora este be kell zárniuk... Pont az nem műxik, amiért a németek amúgy szeretnek odajárni... Ballerman & co...

2021. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!