Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Korábban többnyire Tunéziába,...

Korábban többnyire Tunéziába, Egyipotomba, stb. mentek gyaralni. Mostanában hogyhogy "mindenki" Dubaiba jár (nem csak nők)?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 01:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Mert télen is 26-28 fok van. Mert viszonylag olcsó. Meg ha Lölönek meg sndikának jó akkor a parasztnak is az.
2021. márc. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Történt egy Arab Tavasz, meg pár terrortámadás, amik miatt visszaesett a Tunéziában, Egyiptomban nyaralók száma, mellette viszont lett egy Wizzair-járat, amivel már nem 150, hanem 75 a Dubaiba kijutás.


Mondjuk én erősen kétlem, hogy ugyanazok járnának ki oda, akik korábban Dzserbában napoztak. Akik félnek oda menni, azok most Török- és Görögországba mennek.

2021. márc. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
A természeti turizmus helyett felértékelődött a bevásárló turizmus. Tunéziába meg Egyiptomba senki nem azért repült, hogy plázákban pózoljon, Dubai meg erről szól, oda nem tevegelni meg fürdőzni járnak a népek.
2021. márc. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem egészen a kérdésre, de a felvágáson kívül fogalmam sincs róla, minek megy oda valaki. Homok, meleg, arabok, tenger. Na bumm.
2021. márc. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Aktuális divat. Ezt a réteget Tunéziában meg Egyiptomban sem a kultúra érdekelte, hanem a tengerparti csilivili turistagettók.
2021. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan prózai oka is, hogy Dubai a legközelebbi olyan meleg éghajlatú ország, ahova jelenleg lehet utazni, a következő lépcső fok már Zanzibár, Maldív, Mexikó, ezekre a helyekre viszont nem tudsz csak pár napra menni, valamint a repjegy is jóval drágább.
2021. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert Dubaiba menni divat. Igy próbálnak menőnek tűnni a saját szintjükön.
2021. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi.

Azért lepett meg, mert valamikor voltam Kuwaitban, s egy meglehetősen gyenge szálloda is drága volt.

Közben megnéztem a dubai szállodaárakat, s hazai árakhoz képest is sok olcsót találtam.

2021. márc. 31. 11:31
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Kuwait teljesen más.
2021. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is csak pozolasbol, ill. a 6. valszoloval egyetertek.Aktualisan nem sok helyre lehet menni, vagy csak nagyon komplikalt feltetelek mellett. Dubai meg most is fogad vendegeket, minden nyitva van stb.

(Amit amugy nem ertem, mert en Nemetorszagban dolgozom a turizmusban, es a VAE a nemet Robert-Koch-Institut szerint különösen fertözött területkent van megjelölve.)

Szemely szerint nekem ez lenne az utolso uticel, ahova nyaralni mennek.

2021. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!