Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi volt ennek a gyűjthető...

Mi volt ennek a gyűjthető magazinnak a neve?

Figyelt kérdés
Úgy 2009 - 2010 felé kezdtül el gyűjteni, akkor tájt indult valószínűleg mivel az első lapok is megvoltak. Olyan volt tudjátok hogy volt egy mappa szerűség, és mindig belekellet fűzni az új lapokat. Ilyen fém csatok voltak benne, és maga amibe gyűjteni kellett a lapokat, elég kemény anyagból volt. Ez is olyan volt hogy végtelen pénz rablás, és tudtommal mindig drágult is de ez nem biztos. A világ nevezetességeit lehetett benne megszerezni, posta hozta ki és egy csomagban általában pár lapocska volt amiket utána befűzhettünk. Maga a tartó az egyébként ilyen drapp színű volt egyébként, és rajta a világ nevezetességei voltak, például a szabadság szobor is. 2 évig biztosan gyűjtöttük de már nincsen meg, és nemtudom a nevét sem. Egyébként városok is voltak benne, útícélok, nevezetességek is. Sajnos a kiadó nevére nem emlékszek!

#posta #utazás #album #2010 #nevezetesség #világ hét csodája
2021. máj. 2. 14:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem magazin volt, csak a kérdésben írtam úgy! Küldtek egy nagy üres mappát amiben fém csatolók voltak, és abba kelett mindig befűzni az új lapokat. Végén már akkora súlya volt hogy egy másikat is elkezdtünk!
2021. máj. 2. 14:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Tudás Fája magazin valamelyik koppintása lehetett, talán így próbáld keresni. Az jóval 2009 előtt indult.
2021. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam, köszi azért.


Lássunk világot (Mester kiadó)


2009-ben indult

2021. máj. 2. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt àllatosban. Az csodatos àllatvilàg volt
2021. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy konyvesboltba mentek volna el az emberek. Olyan fura nekem az ilyen mindig.
2021. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!