Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Harry Potter gyűjthető panini kártyákról vélemény?

Személy szerint nagyon megörültem nekik amikor észrevettem a lottózó polcán a kártyákat és a gyűjtőfüzetet. Kibontottak, a kártyák is nagyon szépek, jól kidolgozottak, azonban az összeállítás szerintem nagyon gyér lett.

Főszereplők maradtak ki, akikről egyetlen kártyalap sincs - Sirius (azt ne számítsuk amikor a dementor csókot készül kapni mert nem is látszik rajta), Molly és Arthur, Lily és James - részemről hiányzik belőle Sipor is, Hisztis Mirtill és Cedric meg Féregfark de még Hagridról sincs benne egy épkézláb kép míg Luciusról és Ampókról igen... míg Doloresről 3 db is van, még Tonksról is kettő... illetve a kis kék fordról is van kettő kép ahogyan kergeti a vonatot. Így utólag elég nagy csalódás, egész biztos nem olyan ember készítette, aki ismeri és szereti a Harry Pottert, csak odaültettek valakit egy számítógép elé, hogy vágjon ki minden filmből random jeleneteket, meg egy pár filmhez készült fotózás közbeni képet-plakátfotókat.

Ti hogyan gondoljátok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Harry Potter, kártya, Panini

márc. 18. 11:24  Privát üzenet  

A válasz
$$$

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 18. 12:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Régen volt gyűjthető olyan óra amibe volt cukor meg ilyen vászon stílusú volt az órának a szíja.2000es évek elején volt valamikor. Igazából a nevére vagyok kíváncsi?
Honna tudok eredeti POP figurákat rendelni?
Olyan Sorozatot, annimét, Könyvet vagy akár képregényt keresek ahol gyűjthető erők vannak?
Mit kell ezekről a kártyákról tudni?
Játszik innen valaki a Trónok Harca gyűjthető kártyajátékkal?
Emlékeztek még a dragon ballra? és a gyüjthető kártyákra na, ha van ilyen kártyátok bármilyen és megválnátok tőle némi forintért cserében irjatok légyszi üzit, az üzenet...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!