Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter gyűjthető panini...

Harry Potter gyűjthető panini kártyákról vélemény?

Figyelt kérdés

Személy szerint nagyon megörültem nekik amikor észrevettem a lottózó polcán a kártyákat és a gyűjtőfüzetet. Kibontottak, a kártyák is nagyon szépek, jól kidolgozottak, azonban az összeállítás szerintem nagyon gyér lett.

Főszereplők maradtak ki, akikről egyetlen kártyalap sincs - Sirius (azt ne számítsuk amikor a dementor csókot készül kapni mert nem is látszik rajta), Molly és Arthur, Lily és James - részemről hiányzik belőle Sipor is, Hisztis Mirtill és Cedric meg Féregfark de még Hagridról sincs benne egy épkézláb kép míg Luciusról és Ampókról igen... míg Doloresről 3 db is van, még Tonksról is kettő... illetve a kis kék fordról is van kettő kép ahogyan kergeti a vonatot. Így utólag elég nagy csalódás, egész biztos nem olyan ember készítette, aki ismeri és szereti a Harry Pottert, csak odaültettek valakit egy számítógép elé, hogy vágjon ki minden filmből random jeleneteket, meg egy pár filmhez készült fotózás közbeni képet-plakátfotókat.


Ti hogyan gondoljátok?



2019. márc. 18. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
$$$
2019. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Figyeled még a kérdésre érkező válaszokat? Ezek a Welcome to Hogwarts kártyák? Mert azok szerintem is nagyon hiányosak, elég furán állították össze. Én pl. minimum 2-3 karácsonyi bálos képet is vártam volna, meg Piton emlékeiből is és talán kevesebb filmposztereset. Vagy valahogy összeszedettebb, rendszerezettebb összeállítást... ez olyan öszevisszára sikerült. :(
2022. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a válaszod :)

Én még az első szériát szedtem össze, szerintem a WTH a második, de ezek szerint az sem lett jobb :(

Az első miatt én abba már bele sem kezdtem, nagy csalódás volt.

2022. jan. 3. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!