Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Május végén már strandolásra...

Május végén már strandolásra alkalmas hőmérsékletű lehet a Balaton?

Figyelt kérdés
Egyéb okból kell utaznunk a Balatonra, de a gyerekek mindenképp szeretnék ha maradnánk plusz egy napot, hogy strandoljunk kicsit. Nem merek egyelőre szállást foglalni, szerintem addig még biztosan nagyon hideg lesz. Mivel még sosem voltak a Balcsin, így szeretném teljesíteni a vágyukat de azt se szeretném ha csalódottan vacognának a parton... Mit gondoltok, az elmúlt évek tapasztalatai alapján felmelegszik addigra a víz? Május 30-ról van szó, szóval tényleg hó vége.

2021. máj. 6. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
91%
Mi fürödtünk tavaly június legelején és nem volt valami kellemes. Nekünk elment (20-22 éves társaság), viszont gyerekeknek nem biztos, hogy jó ötlet.
2021. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Még ha ebben a 3 hétben kánikula is lenne (és éjjel se volna 15 foknál hidegebb - ez inkább a baj), akkor nem kellene aggódni. De sajnos erre kicsi az esély, az éjszakák még hűvösek, napközben meg változékony az idő. 22-23 fokosnál többre nem számítanék.
2021. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%

Szeretettel ajánlom a kérdést mindenkinek, aki nemrégiben hozzászólt a miért hülye a kérdező, és miért kap cinikus válaszokat témához.

Én azt gondolom, a kérdező alapvetően életképtelen idióta, aki sem az elemi statisztikai adatokat nem képes önállóan értelmezni, sem a saját létező tapasztalatait rendszerezni.

Tudom, tudom kérdező, és tudom, kedves idiótapátyolgatók, a kérdés szent és szabad. :)

De mégis mit lehet mondani egy ilyen esetben azon kívül, mint hogy a kérdező túl gyorsan lett kiengedve a nagybetűs életbe. Ráadásul itt járkál közöttünk, szavazati joggal felruházva. :(

2021. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes kedves #3, hogy rajtad kívül mindenki érdemben tudott válaszolni a kérdésre. De nyilván én vagyok az életképtelen idióta, nem az aki a csütörtök délutánját azzal tölti, hogy egy anonim kérdező oldalon másokat becsmérel. :) Viccesek az ilyen frusztrált arcok, mint amilyen te lehetsz, de minden jót neked, tegyél csak rendet az interneten! :)
2021. máj. 6. 15:03
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tényleg keress rá az elmúlt évek statisztikáira, és átlagold a hőfokokat, ha nagyon eltérőek.... Kb. arra l esz esély, de elég nagy szórással.


Ez egy leegyszerűsített statisztika, lehet ennél részletesebbet is találni, grafikont, táblázatot, napokra lebontva.


[link]

2021. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy idén 20 foknál többre nem nagyon lehet számítani.... nagyon hűvös az idei tavasz. Még ha be is durran a kánikula a hónap második felében, ekkora víztömeg nem tud hirtelen sok fokot melegedni.
2021. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%
Amit te frusztrációnak érzel kérdező, az alapjából az irántad érzett megvetés volt.
2021. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Sokszor még június végén is túl hideg, de persze vannak akik jobban bírják.
2021. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#7 Szerintem engedd el ezt a kérdést nyugodtan, ne rontsd a saját statisztikád inkább az idióta hozzászólásaiddal.
2021. máj. 6. 15:29
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
Az NDK-soknak anno már a 15-16 fok strandolásra alkalmas vízhőmérséklet volt... :)))))) )
2021. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!