Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szoktak így utazni? Megszakítv...

Szoktak így utazni? Megszakítva legalább egyszer a távoli városok közötti fárasztó repülést (egy-két napig az adott "közbülső" országban maradva), vagy repülő helyett hajóval menni, még ha az több hét is? (Legalábbis egy kevesen, ha sokan nem is?)

Figyelt kérdés

Például egy Liszt Ferenc Reptér - Soekarno-Hatta közötti hosszú, fárasztó repülőutat egyszer-kétszer egy-két napra megszakítva, még ha ez plusz egy-két vízumot is jelent az alig néhány nap miatt.


Vagy hajóval (nem a méregdrága luxus óceánjárókat értem ezalatt) hetekig utazva, a megfelelő díj ellenében természetesen.



2021. máj. 8. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Anyagilag garantáltan nem jársz jól az útmegszakítással és a jet lagen sem sokat segít, ha egy helyett két különböző napon vagy kiütve. A repülés helyetti hajózás pedig már önmagában egy önálló utazás, minden tekintetben.
2021. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, időben ez túl sok kiesés szerintem. A többség nem időmilliomos.
2021. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizarolag azert, ha latni akarom a kozbeeso helyet, es akkor tobb napig. Pl Lisszabont Madeirara menet. Masok meg Szingapurban idoznek kicsit pl Ausztraliaba menet. Maskulonben kizart. Meg azt, hogy repteri hotelben aludtam kora hajnali ut elott.
2021. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahova nincs közvetlen járat ott rá is vagy kényszerítve, meg sokszor jóval olcsóbb ha hosszú átszállással mész(1+nap várakozás) de ezt mindig mérlegelni kell. Szerintem jobb minél gyorsabban odaérni és ott majd kipihened magad. Oda is vissza is beiktatni 2-2 napot az kicsit húzós.
2021. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem szoktam ilyet. Szerintem túl sok időt vesz el.
2021. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha görcsösen kikerested googleben a jakartai reptér hivatalos nevét, akkor azt hiszem előrejelezhető, hogy milyen válaszokat vársz :D


Utaztam már így, meg még többször nem így is. Abszolút desztináció és átszállási reptértől függ, ha érdekel, 2 napra hajlandó vagyok ott megállni odafelé, amúgy nem. Esetleg ha valami világesemény egybeesik a terveimmel, akkor azokat úgy alakítom, pl. így fogom pár hónap múlva megnézni a dubai világkiállítást.


Kifejezett detourt csak akkor tennék, ha személyesen nagyon megérné. Ezt magadnak csak te tudod eldönteni.

2021. máj. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!