Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tíz napig napi hat óra kocsiká...

Tíz napig napi hat óra kocsikázás túl fárasztó lenne, vagy lehetne élvezni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 14:12
 1/8 anonim válasza:
66%
6 óra kocsikázás önmagában is fárasztó, még akkor is, ha 3 órát vezetsz békéscsabáig meg 3at vissza pestre.
2021. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Az utasnak vagy a sofornek? Soforbol jo lenne legalabb 2.
2021. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Élvezni szerintem nem.
2021. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy miért kell ennyit vezetni: mert a családi nyaralást ilyen rosszul szervezték meg vagy munka miatt, ami arányaiban megéri ezt az utat?

Ha az első akkor az első nap is kínlódás, nemhogy 10.

Ha az utóbbi akkor mikor indulhatok? 😀

2021. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy kis Európa túrára gondoltam, több sofőrrel. Mennyi utazás lenne szerintetek még elviselhető egy nap? Szerintem 5-6 óra, ha nem egyhuzamban van, hanem pl. 3x2h, az egész tűrhető. Két nap már utaztam ennyit egymás után, kb. egy óra alatt kipihentem. De több napot nem, azért kérdezem.
2021. jan. 19. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem álljatok meg több helyen, nézzetek körül. Annak semmi értelme ha csak az autópályát látod.
2021. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz vezetni akkor ok. Oszd fel kisebb szakaszokra, vagy szanj ra tobb idot. Igaz sok ido elmegy a vezetessel de nem tudjuk hova akarsz menni pontosan. Mik az allomasok stb
2021. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

En napi het orat motoron ultem egy hetig, es nemcsak a seggem ment szet, hanem augusztusban plusz 2-8 fok volt az Alpok hagoin, par ora mulva meg 36, lent,ugyanabban a szerelesben. Na, az faraszto volt.

Tobbszori megallassal nem autopalyan hanem szep utakon 6 ora semminek tunik.

2021. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!