Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lemondani a...

Hogyan tudnám lemondani a repjegyemet?

Figyelt kérdés
szept.5 ére szól a jegyem londonból Mo.ra, de mégsem tudok hazamenni, mit tudnék csinálni? hogy mondhatnám le? biztosításom nincs rá
2010. aug. 23. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én biztos attól kérdezném ezt, akitől vettem, akinek fizettem..

Én azt is mondhatnám, telefonon, megadsz egy számlaszámot és utalják a pénzt, de valszeg nem jön be....

2010. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt így senki nem tudja megmondani neked, mert nem minden légitársaságnál, nem minden jegytípusra egyforma. Ott kell érdeklődnöd, ahol vetted. Ha rugalmas a jegy, átirathatod más időpontra.


Az is megoldás lenne, ha eladnád a jegyet, ahhoz az név-átiratás költségét kellene megtudnod.

2010. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fel kell hívni az adott légitársaságot. és valószínű átteszik másik időpontra egy kis plusz pénzért, vagy úszik az összes pénzed. de ez teljesen társaságfüggő. hívd fel őket.
2010. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!