Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet lemondani wizzair...

Hogyan lehet lemondani wizzair repülőjegyet london loutonból-budapestre, és a kb.80000Ft-ból mennyit kapnék vissza?

Figyelt kérdés
Nem tudom megnézni a honlapjukon a feltételeket, mert külföldön vagyok egy szállodában és le van blokkolva az oldaluk.
2010. aug. 7. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Háát... ha neten nem férsz hozzá, akkor bajosan, hacsak nem tudod a számukat. A reptéri illetéket kezelési ktg levonása után visszakapod, de sokra ne számíts. A jegyárból meg leginkább semmit.

Angliai számuk a honlapjuk szerint: Csak az Egyesült Királyságon belülről hívható szám: 0906 959 0002 (a hívás díja 0,75 GBP percenként. A mobilhálózatokból kezdeményezett hívások díja ennél magasabb is lehet.)

2010. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A wizzair egyik táblázatában az olvasható, hogy a törlési díj járatonként és utasonként 16500 Ft. Szerintem érdemes lenne felhívni az ügyfélszolgálatot és ott megérdeklődni!

Magyarországon 06 90 181 181 (a hívás díja 225 HUF percenként)

2010. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
közben kiderült, hogy szinte semmit nem kapok vissza, annyit levonnak törlési díjnak. De akkor is levonják, ha nem töröltetem, csak nem megyek ki a reptérre és nem utazok?
2010. aug. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!