Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Törökországban is ennyire...

Törökországban is ennyire szigorúan veszik a cigarettázást?

Figyelt kérdés

Törökországban is ennyire komolyan veszik a cigizést mint pl. Ausztriában, mármint arra gondolok, hogy 18 éven alul az egyik ismerősömet megbüntették még 2 éva 30 euróval mert cigizett, leállították a rendőrök és elkérték az igazolványát.

Parázok mert megyünk Töröko.-ba és a tesóm 17 éves idén tölti a 18at és azt mondta biztos, hogy nem fogja kibírni, hogy ne cigizzen. Ezért szeretnék érdeklődni, hogy ott is leszoktak e állítani a rendőrök ha fiatalnak nézel ki és cigizel.?



2021. máj. 28. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én dohányoztam 17 évesen egy törökországi nyaraláson és senkit nem érdekelt, de más országokban sem.


Nem is tudtam, Hogy ausztriában felvitték a korhatárt 16-ról, még egy pár éve az összes gimnáziumnak volt kijelölt dohányzó helye.

2021. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszod.

Hát igazából az volt, hogy sétált az utcán, és 2 rendőr megállította csak így a semmiből. Megkérdezték hány éves ő elmondta elkérték az igazolványát és megkapta a büntetést....

2021. máj. 28. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!