Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Törökországban van esély...

Törökországban van esély tartós kapcsolatba kerülni ottani lányokkal? Neked/ismerőseidnek sikerült párkapcsolatba kerülnöd/kerülniük? Ha igen nálad/náluk hol,hogyan sikerült a megismerkedés?(Nyilván vírus előtti és remélhetőleg utáni időkről van szó)

Figyelt kérdés

Fiúkhoz/férfiakhoz szól a kiírás természetesen. ;)


Szimpatikusnak tartom őket és szeretnék az ország, a történelem, a kultúra miatt hamarosan oda költözni (kéretlen kötekedőknek: ha nem tetszik a hely, vissza is lehet onnan jönni, ne kössön bele senki a fölöslegesen kiírásba), a nyelv tanulása már folyamatban. ;)


Azonban több helyen az olvasható, hogy nem könnyű külföldieknek Törökországban élő (nem németországi, nem ausztriai) lányokkal ismerkedniük.



2020. szept. 6. 09:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire érdekelnek a török csajok, kezdj el velük itt Budapesten ismerkedni, rengeteg van belőlük. Főleg multiknál dolgoznak, akik nem egyetemisták.
2020. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Van az ismeretségi körömben, de a törökök általában féltékenyek, mint az állat, egy magyar partnert ezzel kikészítenek, akár férfi, akár nő. Inkább itt élő török lánnyal kezdj szerintem is, sok közülük szóba se áll török férfival, viszont ő nagy eséllyel nem fog akarni visszaköltözni oda.
2020. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt, hogy kikészítenének egy magyart a féltékenységükkel a török lányok/nők? Hirtelen el sem tudom képzelni. :)
2020. szept. 6. 13:17
 4/29 anonim válasza:
80%
Nekem török férjem van,meg a barátnői körömben is van pár török lány. Tényleg nagyon féltékenyek,ott nem lesz közösen csaj nézés meg haverlányokkal elmászkálás ide oda,hármas szex,meg mittudomén milyen hülyeségeket találnak ki az európai párok hogyan legyél "menő barát/barátnő"
2020. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Ööö... Mégis ki akar a párkapcsolata mellett havercsajjal közösen filmet nézni? Ja biztos "filmet"... Meg kiváltképp hármas szexet??!!

Vagy velem van a baj? Basszus ne már.

2020. szept. 6. 14:18
 6/29 anonim ***** válasza:
67%
Én nem kezdenék ilyen nővel akiknek alapból benne van a féltékenység a kultúrájukba ezek szerint ha nagy részük ilyen.
2020. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=PHJ8RlzDcSU

Sztereotípiák, de azért van alapjuk :)

2020. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nézd... Én férfikent biztos nem kezdenek velük (bár én Törökorszagban elő no vagyok), mert egyszerűen vallásosság nelkul is (ha meg aztan az is van, akkor vegkepp vége a tortenetnek), itt a nőknek mások az elvarasai a férfiak felé, mikozben ok maguk tényleg semmit nem fognak csinálni. Modern családoknal is megvan, hogy mennyi aranyat, milyen gyémántot kell adnod meg hazassag elott (ha egyáltalán hajlandó bármilyen család is beleegyezni a hazassagba), milyen lakást kell berendezned, és alapvetően minden a pénzről szól naluk. Magyarországon a nőknek tényleg semmi nulla elvarasuk van az itteniekhez képest, itt pedig alapvetőnek fogja venni, hogy te férfikent a hazassag elott már lakást, autót, egzisztenciat természetesen megteremtetted neki is. És őszintén ezt Magyarországon szocializálódott férfi nem feltétlenül fogja megerteni, beilleszkedni meg pláne nem. A másik meg a vallás, hogy ha nem vagy muszlim, akkor eleve szinte semmi esélyed. Arról nem is beszélve, hogy itt nem mukodik úgy az ismerkedés mint Magyarországon, hiába kezdenel valakivel tiszteletteljes szándékkal, hangnemmel, komoly gondjaid is lehetnek belőle.
2020. szept. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Utolsó: és miért, illetve mire fel (lett mostanság) ez a nagy anyagiasság (akár a választott nő, akár annak családja részéről)?


Ha nem vagy vallásgyakorló miért baj ez, hogy a muzulmánok vallását sem fogod gyakorolni?

Úgy gondolom a lányt kell szeretni, nem mást.


Plusz egy a végére: azért valljuk be, Törökországban is van millió szegény férfi és szegény nő, vannak rengetegen szegény családok. Ők is valahogy egymásra találnak, akkor hogy van ez, hogy mindent a férfinak kell és kötelező megteremtenie, akkor is ha nem tud? :) Nem kötekszem, csak ezt a dolgot, pláne ennek tudatában, nem tudom (megfelelően/helyesen) hova tenni.

2020. szept. 8. 08:22
 10/29 A kérdező kommentje:
A gondok miből adódhatnak, ha valóban komoly kapcsolat kialakítása a cél? Csak azért kérdem, mert rengeteg külföldi ismerkedett már meg (helyben) török nőkkel, és valahogy nem tudom elképzelni, hogy nagyobb bajuk származott volna belőle. Remélem.
2020. szept. 8. 08:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!