Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha az életben csak egy külföld...

Ha az életben csak egy külföldi úticélod lehetne, hová mennél és miért pont oda?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát is várom, akik már akár többször is jártak külföldön! :)


Én Kanadába szeretnék mindenképpen kijutni, ha csak ez az egy úticélom lehetne, ezt választanám. Tetszik, hogy kivételes méretű ország, és gyönyörű természeti kincsekkel van megáldva. Az időjárás arrafelé nekem plusz 1 pont, nem szeretem a meleget egyáltalán. Kanada városai is tetszenek képek/beszámolók alapján, de elsősorban a táj vonzó számomra.


A szavazásnál pedig az érdekelne, hogy jártál-e már külföldön! :)



2021. máj. 31. 11:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, egy alkalommal.
Igen, több alkalommal.
Nem, nem jártam még külföldön.
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani, en tobb helyen voltam mar es meg sok helyre mennek nem tudok csak egyet valasztani. De ha mindenkepp akkor Socotra (Yemen).
2021. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Számtalanszor, ki is költöztem már négy éve, hogy itt végezzek mesterképzést és le is telepedtem utána. Egy gyerekkori álmom valósult meg.

Ha csak egy helyre mehetnék olyan helyre mennék, ahol még nem voltam, de nagyon érdekel, így Egyiptomot mondanám, ami szintén gyerekkori álom, de még nem valósult meg.

2021. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es valaszolo, mintha csak en lennek! Kb 9 eve, pont a jemeni polgarhaboru kitorese elott rakerestem, es pont egy magyar expedicioba lett volna hely. De a ferjem mondta, Adenbe nem enged, veszelyes.

Igazabol en annyira elenken emlekszem az utazasainkra, ha kell, egesz eletemre ellennek az emlekeimmel.

Patagonia volna, vagy a Spitzbergak. Sarkvidek az, ami tetszik es hianyzik az eletemben.

2021. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3.-s nem kell oda expwdicio foleg nem magyar. Kairobol megy(ment) repulo azt hiszem heto egyszer Socotra szigetere, azzal siman lehetne menni. De azert remelem elobbb utobb csak vege less a jaborunak mert azert Sana-t is megneznem.
2021. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Sok helyen jártam már európában, bár szeretnék más kontinenseket is megnézni, de ha csak egyet lehet választani vagy Norvégia vagy Finnország lenne ☺️
2021. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az expedicio veletlen volt, egi jelnek vettem. Angliabol mentem volna amugy es nem magyarokkal, de olyan csodanak tunt, hogy egybevagott ezzel.

Azori-szigetek, Zoldfoki-szigetek a masik, de nem a nepszeru hely, es az erdekelne, ha egyik szigetrol a masikra komppal, kisrepulovel tovabbmennenk.

2021. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6.-s Socotra mellett meg nagy vagyam volt a Husvet sziget es hozta minden varakozasomat, szoval ajanlom neked is.
2021. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én legnagyobb álomuticélom mindig is Új-Zéland volt. Már elmentem. A második helyezett Japán, már ott is voltam. A harmadik Patagónia, ez eddig még nem sikerült. Hogy csak egyet mondjak, mindenképpen Új-Zéland.
2021. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az európai mediterrán országok közül választanék biztosan. Ha csak egy országba mehetnék egész életemben, oda viszont akármennyiszer, akkor valószínűleg Olaszország lenne a befutó. Építészet, tengerpart, Alpok, kultúra, gasztronómia szempontból is ellennék azzal az országgal.
2021. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Olaszország lenne, vagy KEy West :)
2021. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!