Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Oszkár telekocsi mennyiért...

Oszkár telekocsi mennyiért visz ki Angliába?

Figyelt kérdés
Tehát maga az útiköltség és egyéb díjak mennyibe kerülnek összesen 1 személyre?
2021. jún. 1. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem érted az Oszkár rendszerét. Bárki meghirdethet bármilyen fuvart, a neki megfelelő áron. Az oldal maga csak a felület, ahol a sofőr és utas egymásra talál.


A nemzetközi utakat általában ugyanazok a féllegálisan működő magáncégek ajánlják, akiket egy "Anglia kisbusz" Google-kereséssel is találnál.

2021. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor máshogy kérdezem.

Nekem mennyiből jönne ki hogy az Oszkár telekocsi szolgáltatás használatával kijussak Angliába?


Mondjuk 40E Ft vagy 100E Ft? Nem mindegy! Gondolom ekkora szórás azért nincs a sofőrök között.

2021. jún. 1. 10:07
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyszer 90E Ft-ért akartak kivinni kisbusszal, azt nem vállaltam be.
2021. jún. 1. 10:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felmész az oszkárra, beírod a keresőben adott napra és meglátod.
2021. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 D. Brasco ***** válasza:
71%

"Nekem mennyiből jönne ki hogy az Oszkár telekocsi szolgáltatás használatával kijussak Angliába?"


Mi lenne ha megnyitnád az oldalt az megnéznéd?!?

2021. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csakhogy az az ár ami ott szerepel nem a teljes ár! Erre rájönnek még különböző költségek, amiket csak akkor tudok meg ha regisztrálok egy útra és felhívom a sofőrt. De talán itt is tudja valaki ezeket és nem kell regelnem.
2021. jún. 1. 10:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem jöhetnek rá plusz költségek.
2021. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 D. Brasco ***** válasza:
91%

Te milyen különböző plusz költségekről beszelsz?Ami ki van irva ár azt kell megfizetni.

Nincs semmilyen rejtett költség meg társai.

Az árról meg annyit,hogy semmi nem egységáras,mindenki annyiert hirdet amennyiert akar.....de ha még erre is lusta vagy kattintsál kettőt egy regisztrációnál nincs is miről beszelni.....

2021. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Nincs semmilyen rejtett költség meg társai."

Pl: a sofőr UK-ba való belépéshez szükséges PCR tesztjét is az utasokkal fizettetik ki.

2021. jún. 1. 10:51
 10/11 D. Brasco ***** válasza:
Az olyat meg azonnal jelentheted az oszkárnál,tekintve hogy nem lehet semmilyen rejtett koltseg.Az ut annyiba kerul amennyi ki van irva......az hogy a sofőr bepróbálkozik plusz penz lehuzásával már régen rossz es szabályzat ellenes.
2021. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!