Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kéthetente hétvégére utazás...

Kéthetente hétvégére utazás Budapestre fizetős tanfolyamra Oszkár telekocsival megéri?

Figyelt kérdés
Elvégre olcsóbb mint a vonat, és tán megegyezés szerint tesz ki az adott helyre. Tapasztalatok? Vélemények?

2017. nov. 5. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg.


Megegyezés (?) XD nekem egyszer egy ilyen azt nem volt képes megoldani, hogy a belvárosába tegyen ki egy megyeszékhelynek, mindenképp ragaszkodott ahhoz a verzióhoz, hogy a város külterületén. Nem is kötöttünk üzletet.

2017. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hungária körúton fogom magam kitenni meg felvetetni amint összejön minden, csak találjak olyan sofőrt aki nem akadékoskodik, hogy nem ott tesz ki :D
2017. nov. 5. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Megvannak adva a gyűjtőpontok és a végállomások is, nem nagyon szoktak eltérni ezektől, az idő miatt és más utasok miatt sem.
2017. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyilván megéri, csak érdemes betartani egy-két dolgot, mint hogy például nem időpont előtt fél órával tervezed a megérkezésed, hanem elindulsz korábban.

nem tudhatod, hogy esetleg másik utas miatt fog késni a sofőr, esetleg torlódás lesz vagy dugó, ami miatt késnél.


másrészt meg minél hamarabb jelezd, hol akarsz kiszállni.

alapvetően nyilván az az átlagos, hogy ha a sofőrnek arra van dolga, el fog vinni, de azért ez nem taxi, szóval nem lehet elvárni, hogy még fuvarozgassanak.


én meg szoktam oldani többnyire, ha időben szólnak, mert szeretem előre megtervezni az útvonalat. ha valaki az út napján lefoglalja, majd telefonon rámszól, hogy ő itt meg itt akar kiszállni, akkor nyilván nem valószínű, hogy belemegyek.


Egyszer jártam úgy, hogy Budapest-Szeged utat hirdettem meg, valaki jelezte, hogy nem-e bemennék Kecskemétre a belvárosba. szoktam járni Kecskemétre, de úgy célzottan pályáról le, majd belvárosból pályára fel nem. És akkor ment a bénázás...mind1 is, szóval ha van időm átgondolni, hogy hogy tudok oda eljutni és megállni felvenni a személyt, akkor én gond nélkül bevállalom.

2017. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hungária körúti benzinkút (OMV) vagy (MOL) az útba szokott esni a telekocsinál, illetve ott szoktak ki-be szállni?
2017. nov. 10. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!