Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba költöznétek,...

Melyik országba költöznétek, a gyereketek születése előtt, ha bárhova költözhetnétek a világon?

Figyelt kérdés

A bárhovát azért írom, hogy most olyasmi ne menjünk bele, hogy valahova zöldkártya kell, stb.


Bármit írhattok...


Különösen az érdekel, hogy szerintetek melyek a leggyerekbarátabb helyek a földön.

Szerintetek hol lenne arra a legnagyobb esély, hogy boldog gyerekként nőjön fel és boldog, tanult és sikeres felnőtté váljon?


Például úgy hallottam, hogy az óvodák és általános iskolák Finnországban a legjobbak...



2021. jún. 1. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Kalifornia. Ha az éltszínvonalat és az éghajlatot összevetjük, szerintem ott a legjobb élni jelenleg a világon.
2021. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Kanada vagy Ausztrália.
2021. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen olyan helyre, ahol a születéssel megkapja a helyi állampolgárságot is. Az esetek nagy részében ugyanis ez egyáltalán nem egyértelmű, sokszor még kérvényezni sem lehet, csak mondjuk a nagykorúvá válás után iksz évvel. Állampolgárság nélkül pedig hosszú távon úgymond csak másodrangú polgár lesz mindig az adott országban.
2021. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kanadába költöznék.
2021. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Új-Zéland, Liechtenstein, Luxemburg
2021. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 sztem Amerikában „sok” ember is él ma úgy, hogy iksz éve ott él és még mindig nem állampolgár :) igaz, az ország összlakosságának arányában tuti nem is sok, de lélekszámban simán sok, és biztos több fő mint pl. ahány külföldi állampolgár *nálunk* él
2021. nov. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mindenképp olyan országba, ahol van lehetőség a kettős állampolgárságra. Ez nagyon nem mindegy a gyermek esetében. Egyébként én biztosan maradnék Európában.
2023. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!