Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Romániából Magyarországra...

Romániából Magyarországra milyen feltételek mellett lehet beutazni egy magyar és egy román állampolgárnak?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy Mo-Rom konnyu a beutazas de visszafele mennyire egyszeru? Mi szukseges?
2021. jún. 20. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Oltattad magad, vagy csak a szád jár, te szerencsétlen?
2021. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet visszafelé kérik a védettségit... Tufa
2021. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már nem azért de miért kell leszerencsétlenezni? :D Én idiótazom az embereket mert beoltattak magukat? NEM

En kerek elnezest hogy a csaladomat 2 ev utan szeretnem latni.....

Illetve 15 evesen nem fogok merget nyomatni magamba hormonbetegen, elnezest!


Masodik valaszolonak koszonom, megerdeklodtem es nem kell semmi.

2021. jún. 21. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, hasonló helyzetben vagyok mint te, én sem láttam a szeretteimet 1 és fél éve, és várom a pillanatot mikor lehet végre korlátlanul beutazni,hogy találkozhassak velük, de félek, hogy nem sikerül idén sem a "variánsok" megjelenése miatt. Igazából nem az országban akarok flangálni,hogy megnyugtassam a vírustól félő emberkéket, nekem elég ha otthon láthatom őket.

Én sem oltattam magam, mert pajzsmirigy beteg vagyok plusz hormon probléma és vesebetegség....

2021. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!