Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kiránduláson gondolkozunk...

Kiránduláson gondolkozunk Albánia is szóba jött, valaki járt ott? Más kiránduló hely ötleteket is adhatok, lényeg homokos tengerpart és nyüzsgés :)

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mennyire van ott nyüzsgés, üzletek, nèzelődni valók. Többen mennènk gyerekekkel, mennyire gyermek barát, milyen szórakozási lehetőségek vannak, vidámpark hasonlókra gondolok, amiket a gyerekek èlvezhetnek. Mi is szeretünk este a boltok (kacatosok) :) között sétálni, stb. Melyik várost ajánlanátok?

Albánián kívül más is szóba jöhet. Köszi :)



2021. jún. 21. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tirana. ott van látni való,és venni való .
2021. jún. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy repülő vagy autó? Repülő Tiranában van, de a tengerpart onnan messze van. Autóval pedig gyerekekkel meggondolandó. Az északi partrész is közel 13-14 óra. Egyébként a tengerparti rész tipikus tengerpart. Este kitelepülnek a kacatosok, ott lehet sétálgatni. Mi Shengjinben voltunk, az egy kisebb város. Vidámpark nincs. A gyerekeket szerintem mindenhol szeretik, az albánok nagyon vendég és gyerek szeretőek.
2021. jún. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Ksamilban is jól el lehet tölteni az időt, a part nagyon szép és tiszta a víz pláne Borshban. Ahogy fentebb írták Tiranából valóban pár órás út Ksamil, de szerintem megéri, nekünk Durres és környéke enyhén szólva sem tetszett... Egy lehetséges opció továbbá, hogy Korfura repültök és onnan kompoztok át Ksamilba/Sarandába.
2021. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sarandë igazán remek hely. Ha nem gond, hogy más tengerpartokhoz viszonyítva hosszadalmas oda eljutni, szerintem igazán remek választás. Esetleg érdemes útbaejteni és egy éjszakára megállni az Ohridi-tavat, gyönyörű hely.
2021. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Úgy látom, keresésednek abban a stádiumában vagy, amikor nulla kereséssel, semmilyen utánaolvasással betoppantál ide, és azt várod, hogy majd spóroljuk meg neked ezeket a dolgokat.

Nem tudsz semmit Albániáról, de boltok legyenek, meg kacatosok :)

A balatonon nem gondolkodtál még???

2021. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Minek a Balaton? Kacatok vannak az Amazonon is, sétálhat az ember a szobában köztük.


Albánia csodálatos, de lehet nem a te helyed. Amúgy az említett Ksamil, Saranda a legfelkapottabb, mit is jelent Ksamil, 6 kilóméter? Asszem ennyire van a korfúi strandtól... lehet ott több a kacat.


Mit gondolsz Isztambulról? Albániától már nincs messze, az egész város egy bazársor. Gondold el! Kétszer akkor, mint London és szinte csak kacatokból áll, egy élet nem elég rá, hogy végignézd őket.


Koszovoban Pejában volt egy jobb bazársor. Ja. Bazar, pazar, medina kifejezésekkel jelölik a kacatosokat a világ egy részén.

2021. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Eszembe jutott a legjobb kacatos: Rabat medina, Marokkó fővárosa, igazán fantasztikus.
2021. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És ha már Rabatban jársz, nézz be a Szaharába, ott van délre ezer kilométerre, van egy csomó homok!
2021. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

''kedves 5-ös''

Képzeld végig néztem már mindent de nem találtam konkrét videót ami érdekelt volna, mint pl Bulgáriáról, Olaszországról, Horvátországról stb ahol az is volt amit találtam róla, de Albániáról nem sokat találtam. Minek válaszoltál ha nehezedre esett? Nyugodtan át ugorhattad volna a kérdésem.

Ja és menj te a Balatonra, jó utat! Szia szia :)

2021. jún. 21. 22:00
 10/12 A kérdező kommentje:
Aki normálisan válaszolt, köszönöm aki meg nem.... Hát annak szép estét kívánok remélem életben ez lesz a legnagyobb öröme, hogy okoskodhatott :)
2021. jún. 21. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!