Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Meddig lesz majd ez az oltássa...

Meddig lesz majd ez az oltással lehet csak utazni helyzet?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez már végleg így marad? Ahogy néztem a konzoli szolgálat oldalát, rengeteg országba csak oltott személy mehet, vagy van ahová be sem engednek, még oltással sem. Fennmaradhat ez a helyzet nagyon sokáig vagy akár már jövőre is lehet változás? Azért ezt túlzásnak érzem, mint amennyire eladják, hogy milyen vilagjarvany van...

Ti mit gondoltok?


2021. júl. 11. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Azt, hogy hülye vagy!

(Bocs, de Te kérdezted, hogy mit gondolunk.)

2021. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre nyilván nem lehet adekvát választ adni, hiszen függ egyrészt a vírus további terjedésétől, függ a mutációk kialakulásától, függ az erre adott kormányzati válaszoktól országonként, továbbá függ az oltások hosszú távú hatékonyságától is.
2021. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1es!


Ez a válasz csak Téged minősít, engem nem sikerült meghatnod. :)


2es, köszönöm!

2021. júl. 11. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
A kérdés minősít, nem a válsz!
2021. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

" Azért ezt túlzásnak érzem, mint amennyire eladják, hogy milyen vilagjarvany van."


Így a 4. hullám küszöbén hihetetlen, hogy még léteznek ekkora idióta járványtagadók mint a kérdező??!

2021. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én jarvanytagado 5os, de azért nézd már ezeket a "horribilis számokat" amit itt előadnak folyton folyvást az országban is... Influenzajárvány idején 4 éve 2 hónap alatt haltak meg ennyien, mint most, másfél év alatt ebben az óriási vilagjarvanyban... Kapcsold ki a tvt és te is megvilágosodsz!
2021. júl. 12. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!