Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ezzel eltudnék helyezkedni a...

Lovemeharder kérdése:

Ezzel eltudnék helyezkedni a követségen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jövő júniusban fogok végezni a NKE Közigazgatás-szervező alapszakán. Mindig is az USA-ban szerettem volna élni és dolgozni. Szerintetek ezzel a végzettséggel eltudnék helyezkedni a magyar nagykövetségen? Vagy esetleg más hasonló helyen?

Nem igazán tudom hogy hogyan is működik ez a munkavállalás dolog kint, de tudom nem egyszerű egy dolog, ezért is érdeklődöm.

Köszönöm mindenki válaszát!



2021. júl. 27. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nagykövetségen alapvető dolog, hogy az ember ismeri és megfelelően írja le az igekötős igéket.

Nem nagy elvárás, általános iskola 4. osztály.

2021. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm szépen, hogy felhívtad rá a figyelmemet, igyekszem rajta javítani és odafigyelni rá, de nem ez volt a kérdésem lényege.
2021. júl. 27. 10:05
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
91%

"Nem igazán tudom hogy hogyan is működik ez a munkavállalás dolog kint, de tudom nem egyszerű egy dolog, ezért is érdeklődöm."


Akkor mondjuk kezdhetnél egy mezei google kereséssel pár kulcsszóra.

2021. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm szépen a tanácsot, azt már megtettem. Azért fűztem hozzá a kérdésemhez, hogy hátha olvassa olyan is aki kint dolgozik és tud mesélni a tapasztalatairól, attól függetlenül,hogy nem olyan a területen dolgozik, mint amiről én érdeklődtem.
2021. júl. 27. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Most ugye csak viccelsz, hogy elvégeztél egy ilyen szakot, és annyit sem tudsz, hogy csak a Külügyön keresztül lehet követségre kijutni.

Jelentkezz a külügybe, aztán ha szerencséd van 2-3 év seggnyalás és 180 ezres fizu után (karácsonyi ajándék 10 kg krumpli, ahogy azt láthattuk) kiküldenek, na de nem ám Amerikába... Dél-Kelet-Ázsiába: Thaiföld, Vietnám etc. Ha ott lehúztál 4-5 évet és még jobban benyaltál, akkor talán elkezdhetsz reménykedni, hogy hátha... Gondolhatod, hogy Amerikába nem a pályakezdőket BA-sekeket küldik.

2021. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a golyók mehetnek.
2023. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!