Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Biztosított-e ez a Kazincbarci...

Biztosított-e ez a Kazincbarcikai átszállás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A Miskolc Búza térről 18:00-kor induló busz 18:40-re ér a Kazincbarcikai Szent Flórián tér autóbusz állomásra. És onnan 18:40-kor indul egy busz Felsőnyárád Iskola állomásra.

A kérdésem az lenne, hogy biztosítva van-e a Felsőnyárádra induló buszra való átszállás.



2021. aug. 29. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ezt ne itt kérdezd, hanem a Volánbusznál. De legeslegkésőbb felszálláskor jelezd, hogy átszállnál, a készségesebb sofőrök intéznek egy telefont ilyenkor, de nem mindenki.
2021. aug. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Hát hogy ha pont akkor indul tovább, akkor nem fogod elérni. A buszok késni is szoktak 1-2 percet. Egyéni szociális problémád, mész a következővel. Egyébként megnéztem és 45-kor megy Kazincbarcikáról, nem 40-kor, úgyhogy azt még talán eléred.
2021. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Az átszállásról érdeklődtem, hogy van-e, nem azt szeretném, hogy csak nekem megváltoztassák meg a járatot. Egyéni probléma, amit el akarok kerülni ha oda kerül a sor, avval, hogy tudom, hogy nem kell aggódni az átszállással, mert biztosítva van.

2021. aug. 29. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az átszállásról érdeklődtem, hogy van-e"


A leírásodban leírtad, hogy van.

2021. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Általában megvárják a miskolci buszokat, de ahogy tapasztaltam, sajnos sofőrfüggő is.
2021. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!