Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan helyeket...

Mondanátok olyan helyeket (városokat) a világon, főleg Amerikában vagy Ausztriában amik modernek és elég biztonságosak?

Figyelt kérdés

Biztonság alatt azt értem, hogy lehetőleg nagyon alacsony legyen a rablások és gyilkosságok stb. száma, tehát ne félve kelljen kimenni egyedül az utcára. Valamint az se ártana, ha nem sodornák el hatalmas cunamik vagy hurrikánok a házamat. (Költözés szempontjából kérdezem.)

A modernség alatt pedig arra gondolok, hogy az épületek is modernebbek, van internet és nem szegénységben élnek az emberek. Az se baj ha sok a zöld terület, de ez már csak egy extra szempont, így is eléggé leszűkítettem a kört. Ha valaki tud ilyen helyekről írja le legyen szíves.



2021. okt. 13. 16:30
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
97%
Gondolom a kerdesben elírtad az az Ausztriát és Ausztrália akar az lenni?
2021. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az amerikai prérin gyakorlatilag ez mindenhol igaz... még cunami sincs. De kiköltözni úgysem tudsz csak úgy, szóval mindegy is.

Ajánlom Alaszkát, sok a zöld:D

2021. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Igen, véletlenül elírtam, javítani nem tudom de azért köszönöm, hogy jelezted:)

3. Nem nézek mtv-t, de ha már tanácsokat osztogatunk te meg fogalmazhatnál kevésbé lenézően és a KÉRDÉSRE VÁLASZOLVA, ha már olyan okos vagy. Nem ismersz, nem tudod ki vagyok, mit nézek vagy hogy mit tudok. Viszont te tévesen látod a dolgokat, nagyon sok hely van, ahol eléggé visszamaradottak, teljesen szegénységben élnek pl. rengeteg szigeten. Ha szeretnéd példákat is írok csak neked. Úgyhogy ahelyett, hogy osztod az észt nézz utána a dolgoknak. Innen is köszi;3

2021. okt. 13. 21:47
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm szépen!
2021. okt. 13. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!