Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos átkelni...

Mennyire biztonságos átkelni Szírián?

Figyelt kérdés
Ha elmúlik a vírus, szeretnénk elmenni autóval Egyiptomba (apukámnak sajnos aerofóbiája van és irtózik a repüléstől), azonban át kéne kelnünk Szírián, az M5-ös autópályán. Mennyi esély van rá, hogy gond nélkül meg tudjuk tenni ezt az utat? Vagy biztonságosabb lenne mégis a repülőt bevállalni? Előre is köszönöm!
2020. okt. 25. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek hajóval ha van járat, érdemes utána nézni.
2020. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Repülővel biztonságos, Szírián szárazföldön átkelni nem az.
2020. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Èn kalandvágyó és bevállalós ember vagyok, de ezt most nem vállalnám be, az tuti. Nem akarok vészmadárkodni, de meglátják az európai rendszámú kocsit, hopp, túszul ejthetnek simán, hogy követeljék értetek a váltságdíjat, közben megkínoznak esetleg... Szerintem ne akarj autóval arra menni sehova a közeljövöben, de még a távoli jövöben sem. Európai fejjel el sem tudjuk képzelni, hogy milyen veszélyek leselkedhetnek ránk. Akkor inkább menj Törökországig kocsival, aztán hajóval Ciprusra, és onnan ismét hajóval Egyiptom. Bár nem tudom, hogy most milyen a hajóközlekedés arra. De ezt a Szíriát szerintem sztornó.
2020. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáljátok meg, semennyire nem biztonságos.
2020. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Aleppo mostanában a világ elsőszámú üdülővárosai között van, mindenképpen szelfizzetek sokat!
2020. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem most menjetek. Ez a Covid nehogy mar megakadalyozzon titeket egy szir korutazasban! Ja, hogy Egyiptomba? Ahhoz eleg gumicsonakkal Del-Spanyolbol.
2020. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Na már megint itt van...


TROLL!

2020. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 D. Brasco ***** válasza:
En a helyetekben inkább átúsznék egyiptomba.....ugy biztosan nem fogtok csunya gonosz bácsikkal talalkozni
2020. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én szomáliát se hagynám ki a helyedben
2020. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

az ilyen emberek mint kérdező merre jártak az elmúlt években? egy föld alatti bunkerben ahol nem volt internet és a postás sem vitte ki az újságot?!

szerintem eleve, ha ilyen messzire akar menni anyuka, akkor ne hisztizzen, hanem üljön fel szépen a repülőre, mert megöregszik, mire odaértek kocsival a fél világon keresztül, másrészt hoyg jut eszedbe átkocsikázni egy háborús övezeten?

2020. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!