Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szabadkai piacról vélemények,...

Szabadkai piacról vélemények, javaslatok, ajánlások?

Figyelt kérdés
350 km-ről mennénk novemberben a szabadkai piacra szétnézni, és érdekelne mindenféle ajánlás, javaslat, vélemény, ötlet, stb., ami a hellyel kapcsolatos. Bármilyen apró meglátás érdekel (hol lehet megállni az autóval és biztonságos-e az autónak a hely, maga a piac mennyire biztonságos, mit érdemes venni, mit nem érdemes venni, mire kell odafigyelni – és még sorolhatnám a kérdéseket, tényleg minden érdekel)!

2021. okt. 14. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy segítek-e mert a vírusos b@sz@akodás óta nem voltam ott.


Amikor mentünk akkor mindig a főúton álltunk meg (ahol van az üzemanyag kút is). Sokan parkoltak ott de volt pár hely. A parkolás után oda jöttek a parkolódíj szedők, és ők adtak egy jegyet. Pontosan nem emlékszem de 500ft alatt volt egész napra a jegy. Forinttal mindenhol tudtunk fizetni de a piacon van pénzváltó is.

A vírus előtti időszakban csütörtökön vagy pénteken volt érdemes menni, sok árus volt, de nem volt vészes a tömeg.

Az úttal párhuzamos csarnok közepe körül jobb oldalt volt egy szőke hajú csaj farmerokat árult, Elég jó minőségűek és normális árban voltak.

A piros tetejű csarnok végén lévő cigók szeretnek átverni, másik árustól is hoznak el cuccot és 2x-es áron akarják rádsózni.

Egyébként sok helyen követnek is az árusok és úgy próbálják rádtukmálni de nem para. Aztán szeretnek magas árral kezdeni de gyorsan le lehet tornászni például pulóverre 10 e mondtak de 3500 lett a vége. Nyilván az áruk nem eredetiek de vannak egész jók.

Aztán ha az üzemanyag kút felől nézzük, azon az úton ha a piac utolsó bejáratánál mész be bal oldalt nagyon jó pleskavicás van.

Hirtelen ezek jutottak eszembe. de persze lehet, hogy a covid óta változtak ott a dolgok.

2021. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt haverom vett Nike cipőt, 5000Ft-ért.

Fél óráig kérdezgette az árust, eredeti? Eredeti?

Igen, igen, igen mondta az árus.


2 hét alatt szétment persze, aztán amikor visszament a haverom az árushoz, az volt a válasz, Há ötezeré mit vársz... 😂

2021. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Bocs, de ha 350 km-ről mész oda azaz 700 km-t teszel meg azért, hogy olcsón vásároljál valami hamisított bóvlit, az minden lesz csak nem olcsó!!
2021. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
#3 Általában akik mennek azok szórakozásnak, kikapcsolódásnak, kimozdulásnak is fogják fel... Páran összeállnak, szétosztják a benzint és úgy megéri nekik.
2021. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Én 35 km-t sem utaznék hogy egy hamis bóvlit vegyek drágán, nemhogy 350 km-t.

Pláne ilyen vírusos időben.

2021. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Engem se vonz, de aki így tesz egészségére, ő biztos közben jól szórakozik és csak az számít. Ő sem feltétlen a ruhák miatt ment, nagyon sokféle fűszer meg élelmiszer van, meg szereti a piacos "feelinget, ő odáig volt tőle, hogy milyen nagy. 😅 Biztos sokan gondolkodnak hasonlóan.
2021. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#3 #5 Nem ezt kérdeztem. Nyilván nem egyedül megyek, hanem öten, fejenként kb. 4000 Ft-ra jön ki a gázolaj. Szerintem ez egyáltalán nem veszélyes, főleg azt tekintve, hogy nagyjából egy Budapest - Pécs teljesárú menetjegy kerül ennyibe :)


Többieknek ment a zöld kéz, köszönöm a válaszokat!

2021. okt. 17. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy autóban 5-en végignyomorogni 700 km-t kimondottan élvezetes lesz.

De hajrá!

2021. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Még egy jó tipp: városon belül is legyen mindig világítás kapcsolva az autón.. minket megállított a rendőr, de semmi csekk semmi csak követelt 10.000 Ft nak megfelelő összeget..de szerencsére sikerült 5.000 Ft-ra lealkudni:)
2021. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!